Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 
 

ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА ЦЕРКВИ АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ У ЗВ’ЯЗКУ З ПОЛІТИЧНИМИ ПОДІЯМИ В УКРАЇНІ

Дорогі брати й сестри! Благодать вам і мир від Господа Ісуса Христа в цей непростий, напружений час протистоянь в Україні!

Протягом останніх двох місяців ми з вами є свідками і в певному сенсі учасниками тих подій, які відбуваються в центрі Києва та інших регіонах нашої країни. Свідки — бо кожен день з тривогою спостерігаємо за ходом цих процесів. Учасники — тому що підносимо до Господа молитви про мир і благополуччя для України, мудрість і розсудливість для сторін, які конфліктують.

Останні події в Києві вказують на те, що ми повинні об’єднати всі зусилля в молитві до Бога за Україну. У ці дні й особливо ночі, коли загострення пристрастей протиборчих сторін досягає своєї точки кипіння, несучи з собою загрозу для життя людей, ми закликаємо всіх вірян в особливих заступницьких молитвах звертатися до Господа, благаючи Його про милість для народу України й мирне вирішення конфлікту; про смирення сердець тих, у чиїх руках сила, й мудрість для тих, хто відповідальний за долі своїх співгромадян; про гідну поведінку тих, хто збирається на мирні акції; про здоровий глузд і почуття відповідальності за свої висловлювання й дії всіх сторін протистояння.

Ми закликаємо вас не брати участі в заходах, що можуть провокувати розпалювання ворожнечі між людьми. Будьте толерантні один до одного й до тих, хто вас оточує, незалежно від їх ідеологічних, політичних або релігійних поглядів. Не залишайте образливих коментарів на форумах і в соціальних мережах. Навпаки, перестерігайте та закликайте до розв’язання конфліктів виключно мирним шляхом. Адже ніколи насильство не було розумною підставою для побудови нового й світлого майбутнього як в особистому, так і в суспільному житті.
Маючи право на вираження своєї громадянської позиції, реалізуйте його в контексті Божих заповідей про любов до Бога й ближніх. Не дозволяйте втягувати себе в сумнівні акції та заходи, що можуть заплямувати вашу репутацію як християнина й свідомого члена суспільства, а також очорнити добре ім’я Церкви, до якої ви належите. Будьте розсудливими завжди, особливо в ці складні для нашої країни дні.

Бажаємо, щоб Бог послав мир багатостраждальному українському народу. «Нехай Господь поблагословить тебе, і нехай Він тебе стереже! Нехай Господь засяє на тебе лицем Своїм, і нехай буде милостивий до тебе! Нехай Господь зверне на тебе лице Своє, і хай дасть тобі мир!» (Чис. 6:24–26).

З любов’ю, Віктор Алєксєєнко, керівник Церкви АСД в Україні
Київ. 21 січня 2014 р.

 

ОБРАЩЕНИЕ РУКОВОДИТЕЛЯ ЦЕРКВИ АДВЕНТИСТОВ СЕДЬМОГО ДНЯ В СВЯЗИ С ПОЛИТИЧЕСКИМИ СОБЫТИЯМИ В УКРАИНЕ

Дорогие братья и сестры! Благодать вам и мир от Господа Иисуса Христа в это непростое, напряженное время противостояний в Украине!

На протяжении последних двух месяцев мы с вами являемся свидетелями и в определенном смысле слова участниками тех событий, которые происходят в центре Киева и в других регионах нашей страны. Свидетели — потому как каждый день с тревогой наблюдаем за ходом этих процессов. Участники — потому что возносим Господу молитвы о мире и благополучии для Украины, о мудрости и благоразумии для всех конфликтующих сторон.

Последние события в Киеве указывают на то, что мы должны объединить все усилия в молитве к Богу об Украине. В эти дни и особенно ночи, когда накал страстей противоборствующих сторон достигает своей точки кипения, неся с собой угрозу для жизни людей, мы призываем всех верующих в молитвах взывать к Господу, прося Его о милости для народа Украины и о мирном разрешении конфликта; о смирении сердец тех, в чьих руках сила, и о мудрости для тех, кто ответственен за судьбы своих сограждан; о достойном поведении тех, кто собирается на мирные акции; о здравом смысле и глубоком чувстве ответственности за свои выражения и действия всех сторон противостояния.

Мы призываем вас не принимать участия в мероприятиях, которые могут провоцировать разжигание вражды между людьми. Будьте толерантны друг ко другу и к окружающим, независимо от их идеологических, политических или религиозных взглядов. Не оставляйте оскорбительных комментариев на форумах и в социальных сетях. Напротив, увещевайте и призывайте к миру и разрешению конфликтов исключительно мирным путем. Ведь никогда насилие не было благоразумным основанием для построения нового и светлого будущего как в личной, так и в общественной жизни.

Имея право на выражение своей гражданской позиции, реализуйте его в контексте Божьих заповедей о любви к Богу и ближним. Не позволяйте втягивать себя в сомнительные акции и мероприятия, которые могут бросить тень на вашу репутацию как христианина и сознательного члена общества, а также очернить доброе имя Церкви, к которой вы принадлежите. Будьте здравомыслящими и благоразумными всегда, а особенно в эти сложные для нашей страны дни.

Пусть Бог ниспошлет мир многострадальному украинскому народу! «Да благословит тебя Господь и сохранит тебя! Да призрит на тебя Господь светлым лицем Своим и помилует тебя! Да обратит Господь лице Свое на тебя и даст тебе мир!» (Чис. 6:24–26).

С любовью, Виктор Алексеенко, руководитель Церкви АСД в Украине
Киев. 21 января 2014 г.

 

Поделиться:
просмотров: 5840
 

Нове на сайті

  23.01.2017 Анонси подій
   
  21.01.2017 Богдан Біленький про захист безпритульних тварин і "Територію добра" (ВІДЕО)
  21.01.2017 Артрит: причини, симптоми, лікування (ВІДЕО)
  19.01.2017 Інтроверти та екстраверти: переваги та недоліки (ВІДЕО)
  19.01.2017 Доктор Комаровский о своей семье и воспитании внуков (ВИДЕО)
  19.01.2017 "День за днем", №518
    Каталог файлів
  15.01.2017 Третій конгрес адвентистів-підприємців (Вінниця, 16-20 листопада) (ВІДЕО)
  14.01.2017 "День за днем", №517
    Каталог файлів
  14.01.2017 Оксана Козунь про кохання і нові кліпи (ВІДЕО)
  14.01.2017 Гурт ManSound про свою творчість і справжню дружбу (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  24.01.2017  Український гуманітарний інститут запрошує на магістерську програму «Міжнародний розвиток» (MA in International Development)
  24.01.2017  Адвентисты поселка Березанки принесли благую весть в дом престарелых
  24.01.2017  Дети поселка Саврани раскрыли свои таланты в рождественском кафе и на библейской каникулярной школе
  23.01.2017  Студенти Українського гуманітарного інституту взяли участь у благодійній акції (ФОТО)
  23.01.2017  Видеоролики о Мартине Лютере и Яне Гусе создавали молодые люди в городе Днепре
  23.01.2017  Молитву «Отче наш» вивчали діти на канікулярному таборі «Дружболандія» у Вінниці
  21.01.2017  В українських адвентистських вишах на конкурсі проектів будуть профінансовані кращі студентські ініціативи
  20.01.2017  Адвентистські музичні колективи зібрали чотири сотні слухачів у Чернівцях