Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

26.02.2017  Відеоновини

 

У столиці презентували «Слов'янський біблійний коментар» (ВІДЕО)

Днями у Києві представили книгу “Слов’янський біблійний коментар: сучасна євангельська перспектива”. Попереднім проектом такого масштабу в слов’янській бібліїстиці була дванадцятитомна Тлумачна Біблія професора Олександра Лопухіна, яка виходила в 1904-13 роках у Санкт-Петербурзі.

Андрій Юраш — директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України: “На превеликий жаль, релігійний простір України, не лише протестантського відтінку, не має надто багато досягнень сучасної модерної богословської думки. І оця велика системна компілятивна робота, яка має в своїй основі новочасне прочитання — це безперечний вклад у богослов’я”.

Віктор Єленський — доктор філософських наук, народний депутат України: “Такий коментар академічний, такий солідний фундаментальний коментар — це дуже важливий внесок для розвитку і історії, і філології, і навіть соціології. Ця праця знаменує етап розвитку богослов’я в Україні, яке (тобто богослов’я), нарешті реабілітовано не тільки в суспільному, громадському, академічному середовищі, але і реабілітовано науково”.

Міжнародна команда працювала над проектом більше п’яти років. У 2011 році затвердили редколегію, до складу якої увійшли дев’ять редакторів та головний редактор Сергій Санніков — президент Євро-Азійської акредитаційної асоціації. Книга на півтори тисячі сторінок містить 84 богословсько-аналітичних статті, авторами яких є 94 богослови з 10 країн світу. Коментар використовує Синодальний переклад Святого Письма.

Сергій Санніков — головний редактор Коментаря, президент ЄААА: “Пройти эти годы с такими разными авторами было невероятно сложно. Во-первых, потому что с самого начала у нас была задана высокая планка, планка не только для авторов, для редакторов. Девять редакторов работало. И они “резали” многое, мне приходилось “резать”, и задача была в том, чтобы создать герменевтическую общину. Это не сборник авторских текстов, этот комментарий, а действительно единый текст”.

Відповісти у Коментарі на сучасні соціальні виклики автори бачили змогу за головної умови — об’єднатися навколо Біблії.

Тарас Дятлик — менеджер проекту, керівник відділу розвитку освіти ЄААА: “Нам, особливо богословам, дуже легко розділятися. Скільки є богословів, стільки є богословських думок, стільки традицій богословських, стільки і суперечок. Разом з тим дуже складно щось зробити разом. Один з проректорів однієї семінарії богословської сказав, що працювати з викладачами — це як пасти котів. Тобто дуже складно з богословами — їх десь зібрати і щось разом зробити”.

Сергій Санніков — головний редактор Коментаря, президент ЄААА: “Главный подход, богословский подход к библейскому тексту, который был принят редколлегией и который мы пытались транслировать нашим всем авторам, заключался в том, чтобы показать разнообразие различных взглядов. Пытаемся показать их, положить рядом для читателя”.

Найближчим часом Коментар планують перекласти англійською. Також в Асоціації хочуть підготувати подібне видання силами лише українських авторів.

Вікторія Михальчук, Олександр Велигоцький, Микита Ісаков, Київ, “Вісті Надії”

Читайте також:

За 25 років існування Українське біблійне товариство розповсюдило 10 мільйонів Біблій (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 382
 

Нове на сайті

  24.02.2017 "День за днем", №523
    Каталог файлів
  23.02.2017 Познавательная программа «Против течения» в Энергодаре. 4-18 февраля 2017 г.
  23.02.2017 Анонси подій
   
  23.02.2017 «По соображениям совести»: фильм о вере, любви и самоотречении
  23.02.2017 В Энергодаре начинает работу центр «Моя здоровая семья»
  23.02.2017 Супруги Луневы поделились рецептом семейного счастья: «Важно, чтобы каждый старался сделать счастливой свою вторую половинку»
  22.02.2017 Український гуманітарний інститут в цифрах
  22.02.2017 Інформаційний лист Міжнародної науково-практичної конференції у м. Київ
    Каталог файлів
  21.02.2017 Харківська обладміністрація долучається до святкування Року Реформації (ВІДЕО)
  21.02.2017 Адвентисти в Харкові щосереди проводять "соціальний день" (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  25.02.2017  На фестивалі дитячої творчості у Вінниці зібрали кошти для допомоги онкохворим дітям
  25.02.2017  Адвентисти міста Рівного закликали місцевих жителів цінувати плоди справжньої любові
  25.02.2017  У Києві пройшла конференція «500 років Реформації — здобутки і виклики»
  23.02.2017  Макет истукана из пророческого сна вавилонского царя привлек посетителей на духовно-познавательную программу в Энергодаре
  23.02.2017  В Энергодаре супруги Луневы предлагают помощь тем, кто борется за счастье своей семьи
  22.02.2017  У Кам'янці пройде круглий стіл щодо ролі Реформації у розвитку суспільства
  22.02.2017  У Києві пройде Міжнародна науково-практична конференція «Вплив Реформації на державотворення та економічний розвиток: уроки для України»
  22.02.2017  У Ніжині пройшов круглий стіл «Історія Реформації: вчора. сьогодні, завтра»