Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

29.03.2017  Відеоновини

 

На Буковині протестантська молодь провела першу зустріч з приводу R500 (ВІДЕО)

Продовжуючи підготовку до року Реформації в Україні, протестантська молодь Буковини провела першу зустріч для того, щоби познайомитися одне з одним та обговорити майбутні спільні проекти. В одній залі 26 листопада зібралися молоді люди від церкви п’ятдесятників, баптистів та адвентистів. Переглянули короткометражний фільм про Мартіна Лютера, найвідомішого ідеолога європейської Реформації, також озвучили статистику протестантського християнства у світовому масштабі.

Коментує Віталій Докаш, доктор філософських наук, завкафедри соціології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: «Якщо ми говоримо про протестантизм як явище, яке трансформувало в свій час Європу і привело до виникнення капіталізму, який сьогодні показує зразки благополуччя і високого рівня життя і, можливо й моральних відносин, то тут можна сказати, що цих 500 років пройшли не даремно, тому що протестантизм зміг побудувати фундамент, на якому, на його християнській етиці, на оцих моральних засадах були побудовані успішні цивілізовані держави. Сьогодні протестантські церкви, мабуть, найбільше займаються соціальною роботою, тому що я постійно слідкую за цим».

Народний депутат України та координатор всеукраїнського оргкомітету R500 Павло Унгурян упевнений, що будь-яка країна й сьогодні прийде до успіху, якщо буде втілювати принципи європейської Реформації.

Павло Унгурян, народний депутат, координатор всеукраїнського оргкомітету R500, каже: «Це прекрасна можливість нагадати Україні, а можливо, для когось і вперше сказати, що успіх людини, держави, суспільства лише у вірі в Бога. І він лише у п’яти тих тезах, які були сформовані Реформацією. «Sola Scriptura» — тільки Писання: тільки Біблія може бути фундаментом нашої віри. «Sola fide» — тільки вірою ми отримуємо спасіння від Господа. «Sola gratia» — тільки благодать Божа, [а] не наші добрі справи формують нас як християн і ведуть нас до Неба. Тільки Христос («Solus Christus») є єдиним посередником, не Папа Римський, не священики, не діва Марія, ніхто інший не є посередником між людьми і Богом, а тільки Христос, «Solus Christus». І п’яте — «Soli Deo gloria» — тільки Богу слава — це п’ятий принцип Реформації. І ми хочемо, щоб українці віддавали всю славу Ісусу Христу».

Як же протестантська молодь планує реформувати мислення й життя буковинців у бік духовного розвитку?

В’ячеслав Нагірняк, голова оргкомітету R500 у Чернівецькій області: «Це акція ‟Чисте серце — чисте місто”, яка буде проведена у Чернівецькій області. Є пропозиції, щоб вона пройшла не тільки в самому місті Чернівці, а і по районних центрах, тому це перший такий активний проект. Далі в нас відбудуться вело- і автопробіги для молодих людей, де ми зможемо поїхати по всіх куточках нашої області як у масштабних населених пунктах, так і у маленьких, щоб донести усім жителям України, що потрібне духовне оновлення, духовна реформація для всіх жителів нашої країни. Бог у той час зробив неймовірну роботу, і Він продовжує [її] робити сьогодні. І сьогодні нашому суспільству, яке втрачає свою духовність, моральність, сьогодні вкрай необхідні духовні реформи».

Віталій Докаш підкреслює: «Не треба багато говорити, не треба розповідати, наскільки одна релігія краща, [а] інша — гірша. Конкретний приклад — [конкретна] робота. Він і показує, хто є кращий, хто є гірший, хто скільки працює».

Ольга Корнієнко, Назар Гриневич, Чернівці, «Вісті Надії»
Фото

Дивіться також:

В'ячеслав Дем’ян: «Найбільшим героєм Реформації є живе, дієве Слово Боже» (ВІДЕО)

Віталій Докаш коментує підписання Указу про відзначення в Україні 500-річчя Реформації (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 232
 

Нове на сайті

  27.03.2017 Анонси подій
   
  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017 (+ комментарий)
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок суботньої школи, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 "День за днем", №527
    Каталог файлів
  26.03.2017 Чи можна довіряти благодійним організаціям? (ВІДЕО)
  26.03.2017 Як покращити сон? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як здобути авторитет? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як безкоштовно отримати земельну ділянку? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Спілці християнських письменників — 10 років (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  28.03.2017  Гніванські протестанти провели благодійний концерт
  28.03.2017  Київський духовий оркестр виступив у програмі «Щастя всупереч всьому» з творами, присвяченими жінкам
  28.03.2017  Освітяни в Кривому Розі ділилися досвідом виховання дітей на засадах християнської моралі
  27.03.2017  Студенти-журналісти УГІ засвоїли досвід міжнародного хакатону у Львові
  27.03.2017  Семейный конгресс «Реформа в семье» пройдет в Киеве 8 апреля
  27.03.2017  В УГІ проведуть круглий стіл, присвячений економічним і духовним здобуткам культур трьох гілок християнства (ВІДЕО)
  25.03.2017  Християнське арт-кафе «Parkovka» стартувало в Рахнах-Лісових
  24.03.2017  Вінницькі адвентисти роздали духовну літературу жителям селища Десни