Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

23.01.2017  Відеоновини

 

Чи буває захопливим добре кіно (ВІДЕО)

Під егідою Спілки християнських письменників України пройшов третій триденний кінофестиваль “Світло”. Один з найстаріших кінотеатрів Києва “Кінопанорама” знову відкрив двері для любителів і творців світлого кіно з усього світу. Кінофестиваль пройшов під гаслом: «Світле кіно — це захопливо! Захопливе кіно без насильства — це можливо!».

Костянтин Шаповалов — президент міжнародного кінофестивалю “Світло”: “Основна мета була в тому, щоб дати альтернативу тому кіно, яке ми бачимо на екранах нашого телебачення — це бойовики, “трикутники” любовні і таке інше — і в кінозалах. Хотілося дати альтернативу такому кіно. Хотілося показати кіно світле, моральне, духовне, і добре. І ми дуже задоволені тим, що в Україні дуже багато митців, кіномитців, які знімають таке кіно. Тільки в них не було майданчика, скажем так, щоб показувати таке кіно. Зараз такий майданчик є”.

Цього року на кінофестивалі представили 30 робіт у 5 номінаціях: соціальний ролик, музичний кліп, анімація, документальний короткометражний фільм та ігровий короткометражний фільм. Найбільше робіт — 12 — представили в останній номінації.

Олександра — глядачка: “Меня порадовал фестиваль, потому что мне казалось, что доброе кино — оно скучное. А этот фестиваль разрушил стереотипы и оказалось, что доброе кино может быть интересным и вызывать какие-то эмоции. Что это не просто морализаторство или правила — но это доброе кино, которое интересно”.

Інна — глядачка: “Я настолько вот вдохновлена! Сколько у нас талантливой молодежи! Такие фильмы прекрасные, что даже я бы не подумала, что это может снять молодежь. Чудесные работы просто. И я очень рада, что у нас на Украине есть такая молодежь”.

Документальний корототкометражний фільм “Капелан” у своїй номінації здобув третє місце. Зйомки кінофільму відбувалися на території Мар’їнки Донецької області.

Катерина Завада — режисер фільму “Капелан”: “Переживання дуже болючі, тому що так вийшло, що сама я родом з Донецької області, тому це відчуття, коли ти приїхав додому, а далі лінії розмежування тобі йти не можна. Воно переповнює тебе і трохи тривожить”.

У фільмі режисери Дмитро Флорін і Катерина Завада представили роботу військових капеланів у зоні АТО. Це історія про трьох капеланів, один з яких – жінка. Вони несуть службу як і військовослужбовці за призовом, але без зброї. Під обстрілами кожного дня капелани допомагають людям, які втратили віру через війну. По допомогу до них звертаються не тільки військові, але й цивільне населення. І вони допомагають усім – комусь простою бесідою, за когось моляться, а комусь і допомагають купити ліки чи знайти прожиток. Режисери розповіли у фільмі про те, ким є капелан на війні – священнослужителем, психологом чи волонтером.
Ігор Скрицький — військовий капелан, головний герой документального фільму “Капелан”: “Фільм мені сподобався і найбільше мені подобається в цьому фільмі і я вірю, його потенціал для позиціонування військового капелантва в Україні і взагалі церкви української в цей нелегкий для країни час”.

Журі відзначило таких переможців: гран-прі кінофестивалю отримав фільм “Граница веры”, режисер Оксана Войтенко, Україна; перше місце у номінації “Соціальний ролик” здобув фільм “Можливість”, режисер Жазир Теккекара, Індія; перше місце у номінації “Музичний кліп” — відеоролик режисера Тараса Химича, Україна “Я відчуваю Тебе”; у номінації “анімація” перемогу здобув фільм «Допоможіть», режисер Махназ Яздані, Іран; перше місце у номінації “Документальний короткометражний фільм” отримав фільм “Брат за брата”, режисер Руслан Ганущак, Україна; у номінації “Ігровий короткометражний фільм” першість отримав фільм “Висока гора”, режисер Володимир Бакум, Україна.

Спеціальні призи від журі отримали фільми “Міна”, режисер Вофка Соловей, Україна — за найкращу авторську роботу; “Большой”, режисер Юрій Солодов — за найкращу дитячу роль; “Вечер Сен-Санса”, режисер Наталя Кисельова, Україна — за найкращу студентську роботу; за оригінальне вирішення теми — фільм “Цветок”, режисер Владислав Сергієнко, Україна.

Юлія Саюк, Вікторія Михальчук, Владислав Маковецький, Київ, “Вісті Надії”

Читайте також:

У Львові пройшов фестиваль духових оркестрів (ВІДЕО)

У столиці провели фестиваль для всієї сім’ї (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 166
 

Нове на сайті

  21.01.2017 Анонси подій
   
  21.01.2017 Богдан Біленький про захист безпритульних тварин і "Територію добра" (ВІДЕО)
  21.01.2017 Артрит: причини, симптоми, лікування (ВІДЕО)
  19.01.2017 Інтроверти та екстраверти: переваги та недоліки (ВІДЕО)
  19.01.2017 Доктор Комаровский о своей семье и воспитании внуков (ВИДЕО)
  19.01.2017 "День за днем", №518
    Каталог файлів
  15.01.2017 Третій конгрес адвентистів-підприємців (Вінниця, 16-20 листопада) (ВІДЕО)
  14.01.2017 "День за днем", №517
    Каталог файлів
  14.01.2017 Оксана Козунь про кохання і нові кліпи (ВІДЕО)
  14.01.2017 Гурт ManSound про свою творчість і справжню дружбу (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  23.01.2017  Студенти Українського гуманітарного інституту взяли участь у благодійній акції (ФОТО)
  23.01.2017  Видеоролики о Мартине Лютере и Яне Гусе создавали молодые люди в городе Днепре
  23.01.2017  Молитву «Отче наш» вивчали діти на канікулярному таборі «Дружболандія» у Вінниці
  21.01.2017  В українських адвентистських вишах на конкурсі проектів будуть профінансовані кращі студентські ініціативи
  20.01.2017  Адвентистські музичні колективи зібрали чотири сотні слухачів у Чернівцях
  19.01.2017  Близько 350 учнів та 40 вчителів однієї з шкіл на Вінниччині отримали Біблії та солодощі
  19.01.2017  На утреннике в церкви села Бугского дети узнали больше о рождении Иисуса Христа
  19.01.2017  На Вінниччині адвентисти привітали зі святами людей поважного віку, що мешкають в інтернаті