Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

25.03.2017  Відеоновини

 

Чи буває захопливим добре кіно (ВІДЕО)

Під егідою Спілки християнських письменників України пройшов третій триденний кінофестиваль “Світло”. Один з найстаріших кінотеатрів Києва “Кінопанорама” знову відкрив двері для любителів і творців світлого кіно з усього світу. Кінофестиваль пройшов під гаслом: «Світле кіно — це захопливо! Захопливе кіно без насильства — це можливо!».

Костянтин Шаповалов — президент міжнародного кінофестивалю “Світло”: “Основна мета була в тому, щоб дати альтернативу тому кіно, яке ми бачимо на екранах нашого телебачення — це бойовики, “трикутники” любовні і таке інше — і в кінозалах. Хотілося дати альтернативу такому кіно. Хотілося показати кіно світле, моральне, духовне, і добре. І ми дуже задоволені тим, що в Україні дуже багато митців, кіномитців, які знімають таке кіно. Тільки в них не було майданчика, скажем так, щоб показувати таке кіно. Зараз такий майданчик є”.

Цього року на кінофестивалі представили 30 робіт у 5 номінаціях: соціальний ролик, музичний кліп, анімація, документальний короткометражний фільм та ігровий короткометражний фільм. Найбільше робіт — 12 — представили в останній номінації.

Олександра — глядачка: “Меня порадовал фестиваль, потому что мне казалось, что доброе кино — оно скучное. А этот фестиваль разрушил стереотипы и оказалось, что доброе кино может быть интересным и вызывать какие-то эмоции. Что это не просто морализаторство или правила — но это доброе кино, которое интересно”.

Інна — глядачка: “Я настолько вот вдохновлена! Сколько у нас талантливой молодежи! Такие фильмы прекрасные, что даже я бы не подумала, что это может снять молодежь. Чудесные работы просто. И я очень рада, что у нас на Украине есть такая молодежь”.

Документальний корототкометражний фільм “Капелан” у своїй номінації здобув третє місце. Зйомки кінофільму відбувалися на території Мар’їнки Донецької області.

Катерина Завада — режисер фільму “Капелан”: “Переживання дуже болючі, тому що так вийшло, що сама я родом з Донецької області, тому це відчуття, коли ти приїхав додому, а далі лінії розмежування тобі йти не можна. Воно переповнює тебе і трохи тривожить”.

У фільмі режисери Дмитро Флорін і Катерина Завада представили роботу військових капеланів у зоні АТО. Це історія про трьох капеланів, один з яких – жінка. Вони несуть службу як і військовослужбовці за призовом, але без зброї. Під обстрілами кожного дня капелани допомагають людям, які втратили віру через війну. По допомогу до них звертаються не тільки військові, але й цивільне населення. І вони допомагають усім – комусь простою бесідою, за когось моляться, а комусь і допомагають купити ліки чи знайти прожиток. Режисери розповіли у фільмі про те, ким є капелан на війні – священнослужителем, психологом чи волонтером.
Ігор Скрицький — військовий капелан, головний герой документального фільму “Капелан”: “Фільм мені сподобався і найбільше мені подобається в цьому фільмі і я вірю, його потенціал для позиціонування військового капелантва в Україні і взагалі церкви української в цей нелегкий для країни час”.

Журі відзначило таких переможців: гран-прі кінофестивалю отримав фільм “Граница веры”, режисер Оксана Войтенко, Україна; перше місце у номінації “Соціальний ролик” здобув фільм “Можливість”, режисер Жазир Теккекара, Індія; перше місце у номінації “Музичний кліп” — відеоролик режисера Тараса Химича, Україна “Я відчуваю Тебе”; у номінації “анімація” перемогу здобув фільм «Допоможіть», режисер Махназ Яздані, Іран; перше місце у номінації “Документальний короткометражний фільм” отримав фільм “Брат за брата”, режисер Руслан Ганущак, Україна; у номінації “Ігровий короткометражний фільм” першість отримав фільм “Висока гора”, режисер Володимир Бакум, Україна.

Спеціальні призи від журі отримали фільми “Міна”, режисер Вофка Соловей, Україна — за найкращу авторську роботу; “Большой”, режисер Юрій Солодов — за найкращу дитячу роль; “Вечер Сен-Санса”, режисер Наталя Кисельова, Україна — за найкращу студентську роботу; за оригінальне вирішення теми — фільм “Цветок”, режисер Владислав Сергієнко, Україна.

Юлія Саюк, Вікторія Михальчук, Владислав Маковецький, Київ, “Вісті Надії”

Читайте також:

У Львові пройшов фестиваль духових оркестрів (ВІДЕО)

У столиці провели фестиваль для всієї сім’ї (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 234
 

Нове на сайті

  23.03.2017 Адріан Буковинський про святкування Року Реформації
  22.03.2017 Ігор Ісіченко. Коментар до відзначення в Україні 500-річчя Реформації (ВІДЕО)
  22.03.2017 Форум «Рік Реформації: Харків» стартував у студентській столиці
  20.03.2017 Непреодолимая сила призвания
  20.03.2017 Ответит ли Бог через монетку?
  20.03.2017 Анонси подій
   
  20.03.2017 Будут ли семейные и интимные отношения на Новой земле?
  19.03.2017 Пациентка пансионата «Наш дом»: «Услышав, что прописала врач, я была в шоке, однако именно эти рецепты меня и спасли»
  19.03.2017 Діти переселенців учились надавати першу медичну допомогу (ВІДЕО)
  19.03.2017 Кто такой пресвитер и какие у него обязанности в общине?
 

Події Церкви в Україні

  24.03.2017  Вінницькі адвентисти роздали духовну літературу жителям селища Десни
  23.03.2017  На Херсонщині пройшов концерт «Через духовну реформацію — до оновлення країни»
  23.03.2017  У Бердичеві вісім осіб приєдналися до адвентистської церкви
  23.03.2017  Семейный фестиваль в Черновцах стал первой оффлайн встречей команды телеканала «Надія» со зрителями
  23.03.2017  Луганские адвентисты провели церемонию посвящения детей в международные церковные детские организации
  23.03.2017  Бучанські школярі випробували свої сили на щорічній спартакіаді в УГІ
  22.03.2017  Протестанти влаштували вуличну благодійну акцію у Тиврові (ФОТО)
  22.03.2017  В УГІ проведуть круглий стіл, присвячений економічним і духовним здобуткам культур трьох гілок християнства