Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

27.02.2017  Відеоновини

 

Чи буває захопливим добре кіно (ВІДЕО)

Під егідою Спілки християнських письменників України пройшов третій триденний кінофестиваль “Світло”. Один з найстаріших кінотеатрів Києва “Кінопанорама” знову відкрив двері для любителів і творців світлого кіно з усього світу. Кінофестиваль пройшов під гаслом: «Світле кіно — це захопливо! Захопливе кіно без насильства — це можливо!».

Костянтин Шаповалов — президент міжнародного кінофестивалю “Світло”: “Основна мета була в тому, щоб дати альтернативу тому кіно, яке ми бачимо на екранах нашого телебачення — це бойовики, “трикутники” любовні і таке інше — і в кінозалах. Хотілося дати альтернативу такому кіно. Хотілося показати кіно світле, моральне, духовне, і добре. І ми дуже задоволені тим, що в Україні дуже багато митців, кіномитців, які знімають таке кіно. Тільки в них не було майданчика, скажем так, щоб показувати таке кіно. Зараз такий майданчик є”.

Цього року на кінофестивалі представили 30 робіт у 5 номінаціях: соціальний ролик, музичний кліп, анімація, документальний короткометражний фільм та ігровий короткометражний фільм. Найбільше робіт — 12 — представили в останній номінації.

Олександра — глядачка: “Меня порадовал фестиваль, потому что мне казалось, что доброе кино — оно скучное. А этот фестиваль разрушил стереотипы и оказалось, что доброе кино может быть интересным и вызывать какие-то эмоции. Что это не просто морализаторство или правила — но это доброе кино, которое интересно”.

Інна — глядачка: “Я настолько вот вдохновлена! Сколько у нас талантливой молодежи! Такие фильмы прекрасные, что даже я бы не подумала, что это может снять молодежь. Чудесные работы просто. И я очень рада, что у нас на Украине есть такая молодежь”.

Документальний корототкометражний фільм “Капелан” у своїй номінації здобув третє місце. Зйомки кінофільму відбувалися на території Мар’їнки Донецької області.

Катерина Завада — режисер фільму “Капелан”: “Переживання дуже болючі, тому що так вийшло, що сама я родом з Донецької області, тому це відчуття, коли ти приїхав додому, а далі лінії розмежування тобі йти не можна. Воно переповнює тебе і трохи тривожить”.

У фільмі режисери Дмитро Флорін і Катерина Завада представили роботу військових капеланів у зоні АТО. Це історія про трьох капеланів, один з яких – жінка. Вони несуть службу як і військовослужбовці за призовом, але без зброї. Під обстрілами кожного дня капелани допомагають людям, які втратили віру через війну. По допомогу до них звертаються не тільки військові, але й цивільне населення. І вони допомагають усім – комусь простою бесідою, за когось моляться, а комусь і допомагають купити ліки чи знайти прожиток. Режисери розповіли у фільмі про те, ким є капелан на війні – священнослужителем, психологом чи волонтером.
Ігор Скрицький — військовий капелан, головний герой документального фільму “Капелан”: “Фільм мені сподобався і найбільше мені подобається в цьому фільмі і я вірю, його потенціал для позиціонування військового капелантва в Україні і взагалі церкви української в цей нелегкий для країни час”.

Журі відзначило таких переможців: гран-прі кінофестивалю отримав фільм “Граница веры”, режисер Оксана Войтенко, Україна; перше місце у номінації “Соціальний ролик” здобув фільм “Можливість”, режисер Жазир Теккекара, Індія; перше місце у номінації “Музичний кліп” — відеоролик режисера Тараса Химича, Україна “Я відчуваю Тебе”; у номінації “анімація” перемогу здобув фільм «Допоможіть», режисер Махназ Яздані, Іран; перше місце у номінації “Документальний короткометражний фільм” отримав фільм “Брат за брата”, режисер Руслан Ганущак, Україна; у номінації “Ігровий короткометражний фільм” першість отримав фільм “Висока гора”, режисер Володимир Бакум, Україна.

Спеціальні призи від журі отримали фільми “Міна”, режисер Вофка Соловей, Україна — за найкращу авторську роботу; “Большой”, режисер Юрій Солодов — за найкращу дитячу роль; “Вечер Сен-Санса”, режисер Наталя Кисельова, Україна — за найкращу студентську роботу; за оригінальне вирішення теми — фільм “Цветок”, режисер Владислав Сергієнко, Україна.

Юлія Саюк, Вікторія Михальчук, Владислав Маковецький, Київ, “Вісті Надії”

Читайте також:

У Львові пройшов фестиваль духових оркестрів (ВІДЕО)

У столиці провели фестиваль для всієї сім’ї (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 204
 

Нове на сайті

  26.02.2017 Харьков. Крещение в молитвенном доме на Якутской после программы «Откровение надежды» с участием Билла Биаджи.
  26.02.2017 Ректор українського адвентистського вишу Людмила Штанько: «Ми хочемо виховувати духовну еліту нації»
  24.02.2017 "День за днем", №523
    Каталог файлів
  23.02.2017 Познавательная программа «Против течения» в Энергодаре. 4-18 февраля 2017 г.
  23.02.2017 Анонси подій
   
  23.02.2017 «По соображениям совести»: фильм о вере, любви и самоотречении
  23.02.2017 В Энергодаре начинает работу центр «Моя здоровая семья»
  23.02.2017 Супруги Луневы поделились рецептом семейного счастья: «Важно, чтобы каждый старался сделать счастливой свою вторую половинку»
  22.02.2017 Український гуманітарний інститут в цифрах
  22.02.2017 Інформаційний лист Міжнародної науково-практичної конференції у м. Київ
    Каталог файлів
 

Події Церкви в Україні

  26.02.2017  Посетителей евангельской программы в городе Николаеве призывали верить Библии и практиковать здоровый образ жизни
  26.02.2017  На концерте в Николаеве подчеркнули значение протестантской Реформации для современного общества
  26.02.2017  На конференції філологів в Українському гуманітарному інституті говорили про англійську англійською
  25.02.2017  На фестивалі дитячої творчості у Вінниці зібрали кошти для допомоги онкохворим дітям
  25.02.2017  Адвентисти міста Рівного закликали місцевих жителів цінувати плоди справжньої любові
  25.02.2017  У Києві пройшла конференція «500 років Реформації — здобутки і виклики»
  23.02.2017  Макет истукана из пророческого сна вавилонского царя привлек посетителей на духовно-познавательную программу в Энергодаре
  23.02.2017  В Энергодаре супруги Луневы предлагают помощь тем, кто борется за счастье своей семьи