Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

26.02.2017  Відеоновини

 

Канадійці підтримали лікарню на Донбасі (ВІДЕО)

Світлодарськ Донецької області розташований на лінії зіткнення. Через постійні обстріли у 2015 році 6000 осіб виїхали із рідного міста, можливо, назавжди залишивши свої домівки. У цьому ж таки 2015 році, в січні, з реактивних систем залпового вогню «Град» обстріляли міську лікарню.

Світлана — старша медсестра Світлодарської міської лікарні: “Все были мы на работе. Получается так, что начался обстрел, у нас погибла медсестра — осколочное ранение, несовместимое с жизнью — и прямое попадание [снаряда] в инфекци[онное отделение]”.

Інфекційне відділення, що знаходилося на території лікарні в окремому блоці, довелося перемістити у дитяче, останнє ж взагалі перестало функціонувати — лише кілька ліжок установили в терапевтичному відділенні. У лікарні після обстрілів довелося замінити вікна, а блок, де було інфекційне відділення, вирішили наразі не відновлювати — надто дорого. Cтало також неможливо годувати хворих.

Світлана — старша медсестра Світлодарської міської лікарні: “Питание мы больным не можем предоставить за счет того, что у нас сильно пострадал пищеблок: стекла были выбиты, вся аппаратура, печки, плиты, посуда — все было украдено, знаете, мародерство”.

Через декілька місяців хочуть відновити харчування хворих — це завдання нелегке, медики сподіваються на підтримку волонтерів. Пригадують часи, коли десять місяців не отримували заробітної плати і трималися лише завдяки допомозі небайдужих.

Тетяна Кошель — керівник благодійної організації “Пліч-о-пліч”: “Наша волонтерская група, в ней до десяти человек всего, но мы координируем свои действия с многими структурами”.

Саме із організацією “Пліч-о-пліч”, що два з половиною роки діє на території Донбасу, і познайомився Вадим Коржос, волонтер, який вже давно мріяв допомогти своїм співвітчизникам.

Вадим Коржос — волонтер: “Власне, коли почались військові дії на сході, тоді вже більш очевидною стала наростаюча гуманітарна проблема”.

Різні благодійні організації, такі як Адвентистське агентство допомоги та розвитку, канадська організація “Partners for others” (“Партнери для інших”) та “Пліч-о-пліч”, об’єднали свої сили для допомоги потребуючим в Україні.

Джекі Брозек — співзасновниця благодійної організації “Partners for others”: “Протягом тривалого часу ми говорили з Вадимом про можливість відправки контейнера сюди. А потім, через ситуацію, яка виникла на сході [України], наші серця зрозуміли, що потреба загострилась. Отож, ми почали думати про те, що можемо зробити і як можемо допомогти людям там”.

Спільними зусиллями доставили до Світлодарської лікарні медикаменти, дезінфікуючі засоби, продукти харчування, які “Партнери для інших” зібрали у Канаді. Особливо у лікарні дякували за медичні засоби, адже часто аптеки не завозять їх у Світлодарськ, та за набори сухих супів — це значно спростить приготування їжі, коли тут знову впровадять харчування хворих. У лікарні також є гостра потреба у апаратурі, тому що багато техніки пошкодилося під час обстрілів.

Вікторія Михальчук, Олександр Федоров, Донбас, “Вісті Надії”

Читайте також:

Організація ADRA забезпечує водою жителів Донбасу (ВІДЕО)

Лікар-переселенець на Полтавщині завоював довіру селян (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 363
 

Нове на сайті

  24.02.2017 "День за днем", №523
    Каталог файлів
  23.02.2017 Познавательная программа «Против течения» в Энергодаре. 4-18 февраля 2017 г.
  23.02.2017 Анонси подій
   
  23.02.2017 «По соображениям совести»: фильм о вере, любви и самоотречении
  23.02.2017 В Энергодаре начинает работу центр «Моя здоровая семья»
  23.02.2017 Супруги Луневы поделились рецептом семейного счастья: «Важно, чтобы каждый старался сделать счастливой свою вторую половинку»
  22.02.2017 Український гуманітарний інститут в цифрах
  22.02.2017 Інформаційний лист Міжнародної науково-практичної конференції у м. Київ
    Каталог файлів
  21.02.2017 Харківська обладміністрація долучається до святкування Року Реформації (ВІДЕО)
  21.02.2017 Адвентисти в Харкові щосереди проводять "соціальний день" (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  25.02.2017  На фестивалі дитячої творчості у Вінниці зібрали кошти для допомоги онкохворим дітям
  25.02.2017  Адвентисти міста Рівного закликали місцевих жителів цінувати плоди справжньої любові
  25.02.2017  У Києві пройшла конференція «500 років Реформації — здобутки і виклики»
  23.02.2017  Макет истукана из пророческого сна вавилонского царя привлек посетителей на духовно-познавательную программу в Энергодаре
  23.02.2017  В Энергодаре супруги Луневы предлагают помощь тем, кто борется за счастье своей семьи
  22.02.2017  У Кам'янці пройде круглий стіл щодо ролі Реформації у розвитку суспільства
  22.02.2017  У Києві пройде Міжнародна науково-практична конференція «Вплив Реформації на державотворення та економічний розвиток: уроки для України»
  22.02.2017  У Ніжині пройшов круглий стіл «Історія Реформації: вчора. сьогодні, завтра»