Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

29.03.2017  Відеоновини

 

Канадійці підтримали лікарню на Донбасі (ВІДЕО)

Світлодарськ Донецької області розташований на лінії зіткнення. Через постійні обстріли у 2015 році 6000 осіб виїхали із рідного міста, можливо, назавжди залишивши свої домівки. У цьому ж таки 2015 році, в січні, з реактивних систем залпового вогню «Град» обстріляли міську лікарню.

Світлана — старша медсестра Світлодарської міської лікарні: “Все были мы на работе. Получается так, что начался обстрел, у нас погибла медсестра — осколочное ранение, несовместимое с жизнью — и прямое попадание [снаряда] в инфекци[онное отделение]”.

Інфекційне відділення, що знаходилося на території лікарні в окремому блоці, довелося перемістити у дитяче, останнє ж взагалі перестало функціонувати — лише кілька ліжок установили в терапевтичному відділенні. У лікарні після обстрілів довелося замінити вікна, а блок, де було інфекційне відділення, вирішили наразі не відновлювати — надто дорого. Cтало також неможливо годувати хворих.

Світлана — старша медсестра Світлодарської міської лікарні: “Питание мы больным не можем предоставить за счет того, что у нас сильно пострадал пищеблок: стекла были выбиты, вся аппаратура, печки, плиты, посуда — все было украдено, знаете, мародерство”.

Через декілька місяців хочуть відновити харчування хворих — це завдання нелегке, медики сподіваються на підтримку волонтерів. Пригадують часи, коли десять місяців не отримували заробітної плати і трималися лише завдяки допомозі небайдужих.

Тетяна Кошель — керівник благодійної організації “Пліч-о-пліч”: “Наша волонтерская група, в ней до десяти человек всего, но мы координируем свои действия с многими структурами”.

Саме із організацією “Пліч-о-пліч”, що два з половиною роки діє на території Донбасу, і познайомився Вадим Коржос, волонтер, який вже давно мріяв допомогти своїм співвітчизникам.

Вадим Коржос — волонтер: “Власне, коли почались військові дії на сході, тоді вже більш очевидною стала наростаюча гуманітарна проблема”.

Різні благодійні організації, такі як Адвентистське агентство допомоги та розвитку, канадська організація “Partners for others” (“Партнери для інших”) та “Пліч-о-пліч”, об’єднали свої сили для допомоги потребуючим в Україні.

Джекі Брозек — співзасновниця благодійної організації “Partners for others”: “Протягом тривалого часу ми говорили з Вадимом про можливість відправки контейнера сюди. А потім, через ситуацію, яка виникла на сході [України], наші серця зрозуміли, що потреба загострилась. Отож, ми почали думати про те, що можемо зробити і як можемо допомогти людям там”.

Спільними зусиллями доставили до Світлодарської лікарні медикаменти, дезінфікуючі засоби, продукти харчування, які “Партнери для інших” зібрали у Канаді. Особливо у лікарні дякували за медичні засоби, адже часто аптеки не завозять їх у Світлодарськ, та за набори сухих супів — це значно спростить приготування їжі, коли тут знову впровадять харчування хворих. У лікарні також є гостра потреба у апаратурі, тому що багато техніки пошкодилося під час обстрілів.

Вікторія Михальчук, Олександр Федоров, Донбас, “Вісті Надії”

Читайте також:

Організація ADRA забезпечує водою жителів Донбасу (ВІДЕО)

Лікар-переселенець на Полтавщині завоював довіру селян (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 384
 

Нове на сайті

  27.03.2017 Анонси подій
   
  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017 (+ комментарий)
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок суботньої школи, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 "День за днем", №527
    Каталог файлів
  26.03.2017 Чи можна довіряти благодійним організаціям? (ВІДЕО)
  26.03.2017 Як покращити сон? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як здобути авторитет? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як безкоштовно отримати земельну ділянку? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Спілці християнських письменників — 10 років (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  28.03.2017  Гніванські протестанти провели благодійний концерт
  28.03.2017  Київський духовий оркестр виступив у програмі «Щастя всупереч всьому» з творами, присвяченими жінкам
  28.03.2017  Освітяни в Кривому Розі ділилися досвідом виховання дітей на засадах християнської моралі
  27.03.2017  Студенти-журналісти УГІ засвоїли досвід міжнародного хакатону у Львові
  27.03.2017  Семейный конгресс «Реформа в семье» пройдет в Киеве 8 апреля
  27.03.2017  В УГІ проведуть круглий стіл, присвячений економічним і духовним здобуткам культур трьох гілок християнства (ВІДЕО)
  25.03.2017  Християнське арт-кафе «Parkovka» стартувало в Рахнах-Лісових
  24.03.2017  Вінницькі адвентисти роздали духовну літературу жителям селища Десни