Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

01.03.2017  Аналітика

 

Книга Богдана Глуховецького «Прощай, Вавилон!»

Пресвітер Богдан Глуховецький є автором книги «Прощай, Вавилон!» (2005), яка оповідає про його дивовижний життєвий і духовний шлях від греко-католицького священика до адвентистського служителя. В його праці описаний яскравий досвід з Богом, неймовірні зміни в його світогляді та милість Творця, Який веде людей тим шляхом, яким людині необхідно пройти задля її порятунку. Книгу опублікувало видавництво «Источник жизни».

Життя людини — це історія її взаємин з люблячим Творцем, історія її порятунку Богом. Богдан Глуховецький, автор книги «Прощай, Вавилон!», прийняв постриг і став ченцем в Ордені святого Василія Великого. Незабаром він був висвячений в сан священика Української греко-католицької церкви. Він навчався в різних католицьких навчальних закладах. Неодноразово був у Римі і зустрічався з Папою Римським. Він міг би досягти високих посад в католицькій церкві, але Господь розпорядився інакше.

При оцінці книги слід враховувати, що «Прощай, Вавилон!» належить до художньої літератури. Особливо запам’яталися надзвичайні описи природи. Богдан Глуховецький розповідає читачам: «Захоплюючись чудовою природою та карпатськими горами, вкритими лісом, я говорив дружині: «Галю, яка мила ця хатинка на краю села, коло лісу. Як гарно тут, тихо і приємно, навкруги — ні душі, лише ми і природа! От, було б добре на старості втекти сюди та писати книги чи малювати, милуючись чудовою природою та насолоджуючись тишею!». Автор із захопленням і натхненням ділиться своїми враженнями та думками про природу. Його художній стиль простий, але водночас претензійний. Однак неможливо заперечувати, що в книзі окрім прекрасних описів пейзажів та розповідей про життя автора послідовно викладаються певні богословські погляди. Зокрема, опис та висвітлення поглядів греко-католицької віри, які суперечать Біблії в багатьох ключових моментах. Справжнє завдання автора — це не тільки розповісти власну життєву історію й досвід, але й познайомити євангельських віруючих з біблійним вченням і переозброїти християн богословськими знаннями.

«Прощай, Вавилон!» — актуальна книга, яку варто прочитати, але для її сприйняття потрібно відповідно налаштуватися. Головний сенс і посил книги — не лише розповідь автора про життєвий шлях, а ще й висвітлення проблеми католицизму й омани, в яку вірять безліч християн.

Олена Самаріна

Екс-греко-католицький священик коментує вихід своєї біографічної книги

Поделиться:
просмотров: 545
 

Нове на сайті

   1.03.2017 Анонси подій
   
  26.02.2017 Харьков. Крещение в молитвенном доме на Якутской после программы «Откровение надежды» с участием Билла Биаджи.
  26.02.2017 Ректор українського адвентистського вишу Людмила Штанько: «Ми хочемо виховувати духовну еліту нації»
  24.02.2017 "День за днем", №523
    Каталог файлів
  23.02.2017 Познавательная программа «Против течения» в Энергодаре. 4-18 февраля 2017 г.
  23.02.2017 «По соображениям совести»: фильм о вере, любви и самоотречении
  23.02.2017 В Энергодаре начинает работу центр «Моя здоровая семья»
  23.02.2017 Супруги Луневы поделились рецептом семейного счастья: «Важно, чтобы каждый старался сделать счастливой свою вторую половинку»
  22.02.2017 Український гуманітарний інститут в цифрах
  22.02.2017 Інформаційний лист Міжнародної науково-практичної конференції у м. Київ
    Каталог файлів
 

Події Церкви в Україні

   1.03.2017  Дети в Дарьевке Херсонской области услышали весть о спасении и получили подарки
   1.03.2017  У Чернівцях пройде Міжнародна науково-практична відео-конференція, присвячена 500-річчю Реформації
  27.02.2017  У Краматорську презентували акцію «Донеччина — Реформація-500» (ВІДЕО)
  27.02.2017  Пансионат «Наш Дом» анонсирует медико-миссионерские курсы и лагерное собрание
  26.02.2017  Посетителей евангельской программы в городе Николаеве призывали верить Библии и практиковать здоровый образ жизни
  26.02.2017  На концерте в Николаеве подчеркнули значение протестантской Реформации для современного общества
  26.02.2017  На конференції філологів в Українському гуманітарному інституті говорили про англійську англійською
  25.02.2017  На фестивалі дитячої творчості у Вінниці зібрали кошти для допомоги онкохворим дітям