Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

26.02.2017  Відеоновини

 

Під російським посольством у столиці відбулася акція "Не мовчимо" (ВІДЕО)

У Києві під стінами посольства Російської Федерації пройшла мирна акція-молитва — християни віри євангельської та інші віряни України (разом близько 300 осіб) висловили протест проти дій російської влади в місті Бахчисараї, Крим. Тут місцевій церкві «Голос надії» 2 грудня заборонили використовувати власне приміщення для церковних цілей.

Рустам Фатулаєв — організатор акції, пастор Церкви “Скинія”, м. Київ: «Мы хотели передать письмо — у нас есть письмо от нашего союза, чтобы рассмотрели эту ситуацию, чтобы разрешили верующим собираться в Бахчисарае и не только. Ну и как бы повлияли на ситуацию на оккупированных территориях для возможности проведения мирных собраний разных у наших братьев крымских татар, и других... людям надо дать право на мирные собрания».

З листом підходили до консульства та посольства Російської Федерації, та ніхто його не прийняв. Планують звернутися в конгрес Сполучених Штатів Америки та в Європарламент, аби на найвищому рівні вирішити ситуацію із забороною мирних зібрань на окупованих територіях. Учасники акції впевнені, що не тільки українські громадяни, а й міжнародна спільнота повинні реагувати на факти таких правопорушень.

В’ячеслав Когут — пресвітер церкви “Скинія”, м. Київ: «Мы поднимаем голос за тех, кто сегодня не может говорить. Не может говорить в Крыму, не может говорить в Бахчисарае. Я думаю, что нам надо поднимать голос за все те церкви, которые сегодня закрываются на оккупированных территориях».

Руслан Кухарчук — голова асоціації “Новомедіа”: “Точно такая же ситуация на оккупированной территории в Донбассе — [на территории] Луганской и Донецкой областей. Мы проводили недавно мониторинг и там около 20-ти зданий протестантских церквей или христианских учебных заведений отобраны, или просто закрыты, или превращены в склады боеприпасов”.

Леонід Падун — старший єпископ Української християнської євангельської церкви: «Я сам дончанин, родился и вырос в городе Донецке и как никто другой знаю ту боль, которую вы переживаете по поводу здания, которое забрали у верующих в Бахчисарае в Крыму».

Церковна громада християн віри євангельської в Бахчисараї заснована більше 10 років тому. Церква знаходиться поза політикою, свідченням чого є те, що після окупації Криму служителі не покинули півострів, а продовжували проводити духовну та благодійну діяльність. Віряни також допомагають малозабезпеченим сім'ям, людям без житла, здійснюють капеланське служіння в тюрмах. Зусиллями Церкви «Голос надії» в Криму створено два реабілітаційні центри для нарко- та алкозалежних, результатами роботи яких є конкретні приклади повернення залежних до нормального, повноцінного життя.

Олександр — випускник реабілітаційного центру при церкві у м. Бахчисараї: «Много там добра эта церковь делала, много помогала наркозависимым, алкоголикам, бедным людям, которые имели определенную нужду в жизни своей, много делала добра по всему Крыму, много делала работы, социальной работы».

Учасники акції запевняють, що українські християни обурені такими діями влади і закликають своїх російських одновірців не мовчати. Нагадаємо, ще зовсім недавно таким же чином був конфіскований молитовний будинок Церкви адвентистів сьомого дня в Горлівці Донецької області. На завершення акції біля посольства віряни помолилися за Росію і її владу, щоби гоніння на християнські церкви зупинилися.

Вікторія Михальчук, Каріна Дрозда, Владислав Маковецький, Київ, “Вісті Надії”

Читайте також:

Власти Горловки, неподконтрольной Украине, конфисковали молитвенный дом адвентистов седьмого дня вместе с имуществом общины

Поделиться:
просмотров: 499
 

Нове на сайті

  24.02.2017 "День за днем", №523
    Каталог файлів
  23.02.2017 Познавательная программа «Против течения» в Энергодаре. 4-18 февраля 2017 г.
  23.02.2017 Анонси подій
   
  23.02.2017 «По соображениям совести»: фильм о вере, любви и самоотречении
  23.02.2017 В Энергодаре начинает работу центр «Моя здоровая семья»
  23.02.2017 Супруги Луневы поделились рецептом семейного счастья: «Важно, чтобы каждый старался сделать счастливой свою вторую половинку»
  22.02.2017 Український гуманітарний інститут в цифрах
  22.02.2017 Інформаційний лист Міжнародної науково-практичної конференції у м. Київ
    Каталог файлів
  21.02.2017 Харківська обладміністрація долучається до святкування Року Реформації (ВІДЕО)
  21.02.2017 Адвентисти в Харкові щосереди проводять "соціальний день" (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  25.02.2017  На фестивалі дитячої творчості у Вінниці зібрали кошти для допомоги онкохворим дітям
  25.02.2017  Адвентисти міста Рівного закликали місцевих жителів цінувати плоди справжньої любові
  25.02.2017  У Києві пройшла конференція «500 років Реформації — здобутки і виклики»
  23.02.2017  Макет истукана из пророческого сна вавилонского царя привлек посетителей на духовно-познавательную программу в Энергодаре
  23.02.2017  В Энергодаре супруги Луневы предлагают помощь тем, кто борется за счастье своей семьи
  22.02.2017  У Кам'янці пройде круглий стіл щодо ролі Реформації у розвитку суспільства
  22.02.2017  У Києві пройде Міжнародна науково-практична конференція «Вплив Реформації на державотворення та економічний розвиток: уроки для України»
  22.02.2017  У Ніжині пройшов круглий стіл «Історія Реформації: вчора. сьогодні, завтра»