Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

23.01.2017  Відеоновини

 

Під російським посольством у столиці відбулася акція "Не мовчимо" (ВІДЕО)

У Києві під стінами посольства Російської Федерації пройшла мирна акція-молитва — християни віри євангельської та інші віряни України (разом близько 300 осіб) висловили протест проти дій російської влади в місті Бахчисараї, Крим. Тут місцевій церкві «Голос надії» 2 грудня заборонили використовувати власне приміщення для церковних цілей.

Рустам Фатулаєв — організатор акції, пастор Церкви “Скинія”, м. Київ: «Мы хотели передать письмо — у нас есть письмо от нашего союза, чтобы рассмотрели эту ситуацию, чтобы разрешили верующим собираться в Бахчисарае и не только. Ну и как бы повлияли на ситуацию на оккупированных территориях для возможности проведения мирных собраний разных у наших братьев крымских татар, и других... людям надо дать право на мирные собрания».

З листом підходили до консульства та посольства Російської Федерації, та ніхто його не прийняв. Планують звернутися в конгрес Сполучених Штатів Америки та в Європарламент, аби на найвищому рівні вирішити ситуацію із забороною мирних зібрань на окупованих територіях. Учасники акції впевнені, що не тільки українські громадяни, а й міжнародна спільнота повинні реагувати на факти таких правопорушень.

В’ячеслав Когут — пресвітер церкви “Скинія”, м. Київ: «Мы поднимаем голос за тех, кто сегодня не может говорить. Не может говорить в Крыму, не может говорить в Бахчисарае. Я думаю, что нам надо поднимать голос за все те церкви, которые сегодня закрываются на оккупированных территориях».

Руслан Кухарчук — голова асоціації “Новомедіа”: “Точно такая же ситуация на оккупированной территории в Донбассе — [на территории] Луганской и Донецкой областей. Мы проводили недавно мониторинг и там около 20-ти зданий протестантских церквей или христианских учебных заведений отобраны, или просто закрыты, или превращены в склады боеприпасов”.

Леонід Падун — старший єпископ Української християнської євангельської церкви: «Я сам дончанин, родился и вырос в городе Донецке и как никто другой знаю ту боль, которую вы переживаете по поводу здания, которое забрали у верующих в Бахчисарае в Крыму».

Церковна громада християн віри євангельської в Бахчисараї заснована більше 10 років тому. Церква знаходиться поза політикою, свідченням чого є те, що після окупації Криму служителі не покинули півострів, а продовжували проводити духовну та благодійну діяльність. Віряни також допомагають малозабезпеченим сім'ям, людям без житла, здійснюють капеланське служіння в тюрмах. Зусиллями Церкви «Голос надії» в Криму створено два реабілітаційні центри для нарко- та алкозалежних, результатами роботи яких є конкретні приклади повернення залежних до нормального, повноцінного життя.

Олександр — випускник реабілітаційного центру при церкві у м. Бахчисараї: «Много там добра эта церковь делала, много помогала наркозависимым, алкоголикам, бедным людям, которые имели определенную нужду в жизни своей, много делала добра по всему Крыму, много делала работы, социальной работы».

Учасники акції запевняють, що українські християни обурені такими діями влади і закликають своїх російських одновірців не мовчати. Нагадаємо, ще зовсім недавно таким же чином був конфіскований молитовний будинок Церкви адвентистів сьомого дня в Горлівці Донецької області. На завершення акції біля посольства віряни помолилися за Росію і її владу, щоби гоніння на християнські церкви зупинилися.

Вікторія Михальчук, Каріна Дрозда, Владислав Маковецький, Київ, “Вісті Надії”

Читайте також:

Власти Горловки, неподконтрольной Украине, конфисковали молитвенный дом адвентистов седьмого дня вместе с имуществом общины

Поделиться:
просмотров: 459
 

Нове на сайті

  21.01.2017 Анонси подій
   
  21.01.2017 Богдан Біленький про захист безпритульних тварин і "Територію добра" (ВІДЕО)
  21.01.2017 Артрит: причини, симптоми, лікування (ВІДЕО)
  19.01.2017 Інтроверти та екстраверти: переваги та недоліки (ВІДЕО)
  19.01.2017 Доктор Комаровский о своей семье и воспитании внуков (ВИДЕО)
  19.01.2017 "День за днем", №518
    Каталог файлів
  15.01.2017 Третій конгрес адвентистів-підприємців (Вінниця, 16-20 листопада) (ВІДЕО)
  14.01.2017 "День за днем", №517
    Каталог файлів
  14.01.2017 Оксана Козунь про кохання і нові кліпи (ВІДЕО)
  14.01.2017 Гурт ManSound про свою творчість і справжню дружбу (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  23.01.2017  Видеоролики о Мартине Лютере и Яне Гусе создавали молодые люди в городе Днепре
  23.01.2017  Молитву «Отче наш» вивчали діти на канікулярному таборі «Дружболандія» у Вінниці
  21.01.2017  В українських адвентистських вишах на конкурсі проектів будуть профінансовані кращі студентські ініціативи
  20.01.2017  Адвентистські музичні колективи зібрали чотири сотні слухачів у Чернівцях
  19.01.2017  Близько 350 учнів та 40 вчителів однієї з шкіл на Вінниччині отримали Біблії та солодощі
  19.01.2017  На утреннике в церкви села Бугского дети узнали больше о рождении Иисуса Христа
  19.01.2017  На Вінниччині адвентисти привітали зі святами людей поважного віку, що мешкають в інтернаті
  19.01.2017  Міжнародні педагоги-християни відвідали Український гуманітарний інститут (ФОТО)