Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

29.03.2017  Відеоновини

 

Під російським посольством у столиці відбулася акція "Не мовчимо" (ВІДЕО)

У Києві під стінами посольства Російської Федерації пройшла мирна акція-молитва — християни віри євангельської та інші віряни України (разом близько 300 осіб) висловили протест проти дій російської влади в місті Бахчисараї, Крим. Тут місцевій церкві «Голос надії» 2 грудня заборонили використовувати власне приміщення для церковних цілей.

Рустам Фатулаєв — організатор акції, пастор Церкви “Скинія”, м. Київ: «Мы хотели передать письмо — у нас есть письмо от нашего союза, чтобы рассмотрели эту ситуацию, чтобы разрешили верующим собираться в Бахчисарае и не только. Ну и как бы повлияли на ситуацию на оккупированных территориях для возможности проведения мирных собраний разных у наших братьев крымских татар, и других... людям надо дать право на мирные собрания».

З листом підходили до консульства та посольства Російської Федерації, та ніхто його не прийняв. Планують звернутися в конгрес Сполучених Штатів Америки та в Європарламент, аби на найвищому рівні вирішити ситуацію із забороною мирних зібрань на окупованих територіях. Учасники акції впевнені, що не тільки українські громадяни, а й міжнародна спільнота повинні реагувати на факти таких правопорушень.

В’ячеслав Когут — пресвітер церкви “Скинія”, м. Київ: «Мы поднимаем голос за тех, кто сегодня не может говорить. Не может говорить в Крыму, не может говорить в Бахчисарае. Я думаю, что нам надо поднимать голос за все те церкви, которые сегодня закрываются на оккупированных территориях».

Руслан Кухарчук — голова асоціації “Новомедіа”: “Точно такая же ситуация на оккупированной территории в Донбассе — [на территории] Луганской и Донецкой областей. Мы проводили недавно мониторинг и там около 20-ти зданий протестантских церквей или христианских учебных заведений отобраны, или просто закрыты, или превращены в склады боеприпасов”.

Леонід Падун — старший єпископ Української християнської євангельської церкви: «Я сам дончанин, родился и вырос в городе Донецке и как никто другой знаю ту боль, которую вы переживаете по поводу здания, которое забрали у верующих в Бахчисарае в Крыму».

Церковна громада християн віри євангельської в Бахчисараї заснована більше 10 років тому. Церква знаходиться поза політикою, свідченням чого є те, що після окупації Криму служителі не покинули півострів, а продовжували проводити духовну та благодійну діяльність. Віряни також допомагають малозабезпеченим сім'ям, людям без житла, здійснюють капеланське служіння в тюрмах. Зусиллями Церкви «Голос надії» в Криму створено два реабілітаційні центри для нарко- та алкозалежних, результатами роботи яких є конкретні приклади повернення залежних до нормального, повноцінного життя.

Олександр — випускник реабілітаційного центру при церкві у м. Бахчисараї: «Много там добра эта церковь делала, много помогала наркозависимым, алкоголикам, бедным людям, которые имели определенную нужду в жизни своей, много делала добра по всему Крыму, много делала работы, социальной работы».

Учасники акції запевняють, що українські християни обурені такими діями влади і закликають своїх російських одновірців не мовчати. Нагадаємо, ще зовсім недавно таким же чином був конфіскований молитовний будинок Церкви адвентистів сьомого дня в Горлівці Донецької області. На завершення акції біля посольства віряни помолилися за Росію і її владу, щоби гоніння на християнські церкви зупинилися.

Вікторія Михальчук, Каріна Дрозда, Владислав Маковецький, Київ, “Вісті Надії”

Читайте також:

Власти Горловки, неподконтрольной Украине, конфисковали молитвенный дом адвентистов седьмого дня вместе с имуществом общины

Поделиться:
просмотров: 540
 

Нове на сайті

  27.03.2017 Анонси подій
   
  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017 (+ комментарий)
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок суботньої школи, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 "День за днем", №527
    Каталог файлів
  26.03.2017 Чи можна довіряти благодійним організаціям? (ВІДЕО)
  26.03.2017 Як покращити сон? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як здобути авторитет? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як безкоштовно отримати земельну ділянку? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Спілці християнських письменників — 10 років (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  28.03.2017  Гніванські протестанти провели благодійний концерт
  28.03.2017  Київський духовий оркестр виступив у програмі «Щастя всупереч всьому» з творами, присвяченими жінкам
  28.03.2017  Освітяни в Кривому Розі ділилися досвідом виховання дітей на засадах християнської моралі
  27.03.2017  Студенти-журналісти УГІ засвоїли досвід міжнародного хакатону у Львові
  27.03.2017  Семейный конгресс «Реформа в семье» пройдет в Киеве 8 апреля
  27.03.2017  В УГІ проведуть круглий стіл, присвячений економічним і духовним здобуткам культур трьох гілок християнства (ВІДЕО)
  25.03.2017  Християнське арт-кафе «Parkovka» стартувало в Рахнах-Лісових
  24.03.2017  Вінницькі адвентисти роздали духовну літературу жителям селища Десни