Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

26.02.2017  Відеоновини

 

У Києві пройшла Всеукраїнська нарада з відзначення 500-річчя Реформації в Україні (ВІДЕО)

Більше 1000 делегатів з усієї України приїхали у церкву “Благодать”, що у Софіївській Борщагівці, на Всеукраїнську робочу нараду регіональних комітетів з відзначення 500-річчя Реформації в Україні. “Через духовну реформацію до відродження країни” — під таким девізом об’єдналися 12 протестантських релігійних об’єднань для проведення різноманітних заходів у 2017 році.

Павло Унгурян — керівник проекту, народний депутат України: “Ми дякуємо Господу за можливість благовістити про Нього через 500-річчя Реформації, ми дякуємо Господу за підписаний указ Президента та готовність місцевої влади сприяти церквам у досягненні наших цілей”.

Sola Scriptura (“тільки Писання”), Sola Fide (“тільки вірою”), Sola Gratia (“тільки благодаттю”), Solus Christus (“тільки Христос”), Soli Deo Gloria (“слава тільки Богові”) — п’ять фундаментальних догм Реформації. 500 років тому вони намітили хід потужних змін у житті європейців і всього світу. Сьогодні вони можуть змінити Україну, — переконані активісти проекту Р500, в рамках якого працює вісім відділів — ресурсний, медійний, творчий, молодіжний, соціальний, юридичний, науково-історичний та координаційна рада пасторів.

Руслан Муц — координатор ресурсного відділу: “Ресурсний відділ — це спорядження. Він направлений на спорядження церкви: які заходи вони можуть проводити (і вони вже описані в каталозі), які для них є книги, які для них є [інформаційні] банки проповідей, які є типові лекції, які вони можуть використовувати в навчальних закладах, — тобто все, що церква може взяти й віддати іншим, усе, що церква може взяти і використати для своєї освіти, адже Реформація починається з церкви”.

Окрім створеного банку ідей, ресурсний відділ може підтримати і професійно — фахівцями різних галузей. Активно працює науково-історичний відділ — його представники прагнуть розповісти про Реформацію в Європі, Україні та світі у фахових доповідях.

Ольга Романенко — координатор науково-історичного відділу: “Ми в першу чергу розглядаємо Реформацію як історичний процес, який відбувався в європейських країнах і привів до великого успіху. Фактично, зараз найбільш розвинуті країни — це ті, які зазнали Реформації та впливу протестантизму”.

Чималу роль відіграє й медійний відділ — теле- та радіопрограми, фільми про Реформацію впродовж усього наступного року транслюватимуть на всеукраїнських медіаресурсах.

Вячеслав Дем’ян — координатор медійного відділу: “Перше — це ознайомити людей взагалі з Реформацією, з брендом загального річного дійства. Потім ми хочемо розповісти про успіхи протестантських країн і взагалі відомих протестантських діячів культури, мистецтва, науки, політики взагалі в світі й хочемо показати позитивний приклад протестантизму [для світу]. І третьою хвилею ми хочемо показати, а чим корисними можуть бути протестантизм, Реформація для України”.

З такої нагоди розробили і спеціальний бренд R500.

Дмитро Ларін — арт-директор проекту: “Бренд родился достаточно быстро, но для того, чтобы его реализовать, пришлось вникнуть во всю эту атмосферу, культуру, колорит того времени, полностью погрузиться в результаты Реформации, почувствовать то, что принесла сама Реформация”.

Усі заходи з нагоди святкування 500-річчя Реформації в Україні розпочнуться уже 25 грудня. До цього у листопаді місцеві оргкомітети уже мають сформувати детальний річний план заходів. А 30 жовтня усіх протестантів України запрошують об’єднатися у спільній молитві та пості.

Павло Унгурян, керівник проекту, народний депутат України: “Я прошу всіх наших телеглядачів, усіх віруючих людей молитися і підтримувати [нас], бо справжні реформи в Україні будуть тоді, коли українці реформуються своєю вірою у своїх серцях”.

Вікторія Михальчук, Дмитро Бондарчук, Київ, “Вісті Надії”

Читайте також:

Павло Унгурян про підготовку до відзначення 500-річчя Реформації (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 530
 

Нове на сайті

  24.02.2017 "День за днем", №523
    Каталог файлів
  23.02.2017 Познавательная программа «Против течения» в Энергодаре. 4-18 февраля 2017 г.
  23.02.2017 Анонси подій
   
  23.02.2017 «По соображениям совести»: фильм о вере, любви и самоотречении
  23.02.2017 В Энергодаре начинает работу центр «Моя здоровая семья»
  23.02.2017 Супруги Луневы поделились рецептом семейного счастья: «Важно, чтобы каждый старался сделать счастливой свою вторую половинку»
  22.02.2017 Український гуманітарний інститут в цифрах
  22.02.2017 Інформаційний лист Міжнародної науково-практичної конференції у м. Київ
    Каталог файлів
  21.02.2017 Харківська обладміністрація долучається до святкування Року Реформації (ВІДЕО)
  21.02.2017 Адвентисти в Харкові щосереди проводять "соціальний день" (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  25.02.2017  На фестивалі дитячої творчості у Вінниці зібрали кошти для допомоги онкохворим дітям
  25.02.2017  Адвентисти міста Рівного закликали місцевих жителів цінувати плоди справжньої любові
  25.02.2017  У Києві пройшла конференція «500 років Реформації — здобутки і виклики»
  23.02.2017  Макет истукана из пророческого сна вавилонского царя привлек посетителей на духовно-познавательную программу в Энергодаре
  23.02.2017  В Энергодаре супруги Луневы предлагают помощь тем, кто борется за счастье своей семьи
  22.02.2017  У Кам'янці пройде круглий стіл щодо ролі Реформації у розвитку суспільства
  22.02.2017  У Києві пройде Міжнародна науково-практична конференція «Вплив Реформації на державотворення та економічний розвиток: уроки для України»
  22.02.2017  У Ніжині пройшов круглий стіл «Історія Реформації: вчора. сьогодні, завтра»