Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

29.03.2017  Відеоновини

 

У Києві пройшла Всеукраїнська нарада з відзначення 500-річчя Реформації в Україні (ВІДЕО)

Більше 1000 делегатів з усієї України приїхали у церкву “Благодать”, що у Софіївській Борщагівці, на Всеукраїнську робочу нараду регіональних комітетів з відзначення 500-річчя Реформації в Україні. “Через духовну реформацію до відродження країни” — під таким девізом об’єдналися 12 протестантських релігійних об’єднань для проведення різноманітних заходів у 2017 році.

Павло Унгурян — керівник проекту, народний депутат України: “Ми дякуємо Господу за можливість благовістити про Нього через 500-річчя Реформації, ми дякуємо Господу за підписаний указ Президента та готовність місцевої влади сприяти церквам у досягненні наших цілей”.

Sola Scriptura (“тільки Писання”), Sola Fide (“тільки вірою”), Sola Gratia (“тільки благодаттю”), Solus Christus (“тільки Христос”), Soli Deo Gloria (“слава тільки Богові”) — п’ять фундаментальних догм Реформації. 500 років тому вони намітили хід потужних змін у житті європейців і всього світу. Сьогодні вони можуть змінити Україну, — переконані активісти проекту Р500, в рамках якого працює вісім відділів — ресурсний, медійний, творчий, молодіжний, соціальний, юридичний, науково-історичний та координаційна рада пасторів.

Руслан Муц — координатор ресурсного відділу: “Ресурсний відділ — це спорядження. Він направлений на спорядження церкви: які заходи вони можуть проводити (і вони вже описані в каталозі), які для них є книги, які для них є [інформаційні] банки проповідей, які є типові лекції, які вони можуть використовувати в навчальних закладах, — тобто все, що церква може взяти й віддати іншим, усе, що церква може взяти і використати для своєї освіти, адже Реформація починається з церкви”.

Окрім створеного банку ідей, ресурсний відділ може підтримати і професійно — фахівцями різних галузей. Активно працює науково-історичний відділ — його представники прагнуть розповісти про Реформацію в Європі, Україні та світі у фахових доповідях.

Ольга Романенко — координатор науково-історичного відділу: “Ми в першу чергу розглядаємо Реформацію як історичний процес, який відбувався в європейських країнах і привів до великого успіху. Фактично, зараз найбільш розвинуті країни — це ті, які зазнали Реформації та впливу протестантизму”.

Чималу роль відіграє й медійний відділ — теле- та радіопрограми, фільми про Реформацію впродовж усього наступного року транслюватимуть на всеукраїнських медіаресурсах.

Вячеслав Дем’ян — координатор медійного відділу: “Перше — це ознайомити людей взагалі з Реформацією, з брендом загального річного дійства. Потім ми хочемо розповісти про успіхи протестантських країн і взагалі відомих протестантських діячів культури, мистецтва, науки, політики взагалі в світі й хочемо показати позитивний приклад протестантизму [для світу]. І третьою хвилею ми хочемо показати, а чим корисними можуть бути протестантизм, Реформація для України”.

З такої нагоди розробили і спеціальний бренд R500.

Дмитро Ларін — арт-директор проекту: “Бренд родился достаточно быстро, но для того, чтобы его реализовать, пришлось вникнуть во всю эту атмосферу, культуру, колорит того времени, полностью погрузиться в результаты Реформации, почувствовать то, что принесла сама Реформация”.

Усі заходи з нагоди святкування 500-річчя Реформації в Україні розпочнуться уже 25 грудня. До цього у листопаді місцеві оргкомітети уже мають сформувати детальний річний план заходів. А 30 жовтня усіх протестантів України запрошують об’єднатися у спільній молитві та пості.

Павло Унгурян, керівник проекту, народний депутат України: “Я прошу всіх наших телеглядачів, усіх віруючих людей молитися і підтримувати [нас], бо справжні реформи в Україні будуть тоді, коли українці реформуються своєю вірою у своїх серцях”.

Вікторія Михальчук, Дмитро Бондарчук, Київ, “Вісті Надії”

Читайте також:

Павло Унгурян про підготовку до відзначення 500-річчя Реформації (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 582
 

Нове на сайті

  27.03.2017 Анонси подій
   
  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017 (+ комментарий)
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок суботньої школи, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 "День за днем", №527
    Каталог файлів
  26.03.2017 Чи можна довіряти благодійним організаціям? (ВІДЕО)
  26.03.2017 Як покращити сон? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як здобути авторитет? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як безкоштовно отримати земельну ділянку? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Спілці християнських письменників — 10 років (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  28.03.2017  Гніванські протестанти провели благодійний концерт
  28.03.2017  Київський духовий оркестр виступив у програмі «Щастя всупереч всьому» з творами, присвяченими жінкам
  28.03.2017  Освітяни в Кривому Розі ділилися досвідом виховання дітей на засадах християнської моралі
  27.03.2017  Студенти-журналісти УГІ засвоїли досвід міжнародного хакатону у Львові
  27.03.2017  Семейный конгресс «Реформа в семье» пройдет в Киеве 8 апреля
  27.03.2017  В УГІ проведуть круглий стіл, присвячений економічним і духовним здобуткам культур трьох гілок християнства (ВІДЕО)
  25.03.2017  Християнське арт-кафе «Parkovka» стартувало в Рахнах-Лісових
  24.03.2017  Вінницькі адвентисти роздали духовну літературу жителям селища Десни