Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

26.02.2017  Відеоновини

 

Українські адвентисти реформують життя мешканців Мадагаскару (ВІДЕО)

Сенс існування Адвентистської церкви полягає в тому, щоб нести біблійне вчення всім народам навіть у найвіддаленіші куточки світу. Одним з таких місць, де почули звістку про Спасителя, є острів Мадагаскар, що знаходиться біля східного берега Африки в Індійському океані. Громадянин України Брюно, який є уродженцем Мадагаскару, розповідає: жителі острова, а це близько 25 мільйонів осіб, переважно неписьменні й бідні, й це перешкоджає їхньому доступу до Божого Слова.

Брюно Дарані Суатра — служитель Адвентистської церкви: “Жизнь [этих] людей — это сельское хозяйство, естественно. Где-то, может быть, 20-25% [среди них] образованных людей. [Главная их] трудность — как добыть пропитание, потому что это основа — сельское хозяйство, а не у всех оно [право и возможность обрабатывать землю] есть”.

Приїхавши до України на навчання, Брюно познайомився з Адвентистською церквою й уклав завіт з Богом, прийнявши водне хрещення. Після закінчення навчання одружився й через деякий час вирішив присвятити своє життя церковному служінню в Україні. Проте думки й хвилювання про його рідний народ, який перебуває у пітьмі язичництва, не залишали його, й у 2011 році він уперше вирушив з євангельською місією на батьківщину.

Брюно Дарані Суатра — служитель Адвентистської церкви: “Бог благословил и послал тех братьев, которые проповедовали, а мы [были] переводчиками”.

Служителі з України вже майже десять років відвідують острів з просвітницькими й соціальними програмами. Серед них Михайло Дем’ян, Олексій Ісаков, Дмитро Зубков, Василь Стойка та Валерій Бегас. Валерій розповідає, що, маючи досвід проведення програм в Україні, він бажав ширше застосовувати цей талант, тому разом з родиною почав молитись і збирати кошти для мандрівки на далекий острів.

Валерій Бегас — служитель Адвентистської церкви: “Начало 2015 года, и Брюно уже начал связыватся с братьями из Мадагаскара, и мы поставили дату — октябрь. [В это время] впоследствии и осуществили эту поездку”.

Місцеві громади адвентистів Мадагаскару заздалегідь готуються до приїзду української команди. Людей з білим кольором шкіри на острові дуже поважають, і всі подібні програми обов’язково відвідує мер міста. По-особливому також ставляться й до вірян Церкви адвентистів сьомого дня, адже в більшості міст керівні посади займають мадагаскарці-християни, які отримали освіту в заснованих церквами школах.

Брюно Дарані Суатра — служитель Адвентистської церкви: “Министр здравоохранения — это адвентист седьмого дня, премьер-министр — адвентист седьмого дня”.

Окрім пізнання слова Божого місцеві жителі на програмах дізналися про принципи здорового способу життя, ознайомилися з основами гігієни, отримали продуктові та гігієнічні набори, а також канцелярське приладдя. Для них побудували спеціальні підставки — тумби, щоб відділити зону прання від джерела води та в цілях гігієни, аби жінки виконували цю роботу стоячи, а не сиділи на землі. А головне місіонери будують школи й у маленьких мадагаскарців з’являється шанс отримати освіту.

Валерій Бегас — служитель Адвентистської церкви: “Мы согласовали с властями и построили им три таких тумбы, на которых, приходя, женщины имели возможность ставить ведра, тазы и стоя стирать свою одежду. Был и мэр, и ответственный полицейский, и врач этого города, они забивали палочки, где должны были стоять эти тумбы. Таким образом, мы построили этих три тумбы, что осталось как социальная работа от нас, как подарок этому городу”.

Щороку тисячі мадагаскарців отримують світло Божої істини, а нове життя з Ісусом щороку розпочинають від 200 до 700 осіб.

Наталя Копилова, Олександр Федоров, “Вісті Надії”

Читайте також:

Темношкірі студенти з Африки заспівали українською (ВІДЕО)

Премьер-министр Соломоновых Островов говорил об убитых миссионерах и Эллен Уайт (ВИДЕО)

Поделиться:
просмотров: 434
 

Нове на сайті

  24.02.2017 "День за днем", №523
    Каталог файлів
  23.02.2017 Познавательная программа «Против течения» в Энергодаре. 4-18 февраля 2017 г.
  23.02.2017 Анонси подій
   
  23.02.2017 «По соображениям совести»: фильм о вере, любви и самоотречении
  23.02.2017 В Энергодаре начинает работу центр «Моя здоровая семья»
  23.02.2017 Супруги Луневы поделились рецептом семейного счастья: «Важно, чтобы каждый старался сделать счастливой свою вторую половинку»
  22.02.2017 Український гуманітарний інститут в цифрах
  22.02.2017 Інформаційний лист Міжнародної науково-практичної конференції у м. Київ
    Каталог файлів
  21.02.2017 Харківська обладміністрація долучається до святкування Року Реформації (ВІДЕО)
  21.02.2017 Адвентисти в Харкові щосереди проводять "соціальний день" (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  25.02.2017  На фестивалі дитячої творчості у Вінниці зібрали кошти для допомоги онкохворим дітям
  25.02.2017  Адвентисти міста Рівного закликали місцевих жителів цінувати плоди справжньої любові
  25.02.2017  У Києві пройшла конференція «500 років Реформації — здобутки і виклики»
  23.02.2017  Макет истукана из пророческого сна вавилонского царя привлек посетителей на духовно-познавательную программу в Энергодаре
  23.02.2017  В Энергодаре супруги Луневы предлагают помощь тем, кто борется за счастье своей семьи
  22.02.2017  У Кам'янці пройде круглий стіл щодо ролі Реформації у розвитку суспільства
  22.02.2017  У Києві пройде Міжнародна науково-практична конференція «Вплив Реформації на державотворення та економічний розвиток: уроки для України»
  22.02.2017  У Ніжині пройшов круглий стіл «Історія Реформації: вчора. сьогодні, завтра»