Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

29.03.2017  Відеоновини

 

Українські адвентисти реформують життя мешканців Мадагаскару (ВІДЕО)

Сенс існування Адвентистської церкви полягає в тому, щоб нести біблійне вчення всім народам навіть у найвіддаленіші куточки світу. Одним з таких місць, де почули звістку про Спасителя, є острів Мадагаскар, що знаходиться біля східного берега Африки в Індійському океані. Громадянин України Брюно, який є уродженцем Мадагаскару, розповідає: жителі острова, а це близько 25 мільйонів осіб, переважно неписьменні й бідні, й це перешкоджає їхньому доступу до Божого Слова.

Брюно Дарані Суатра — служитель Адвентистської церкви: “Жизнь [этих] людей — это сельское хозяйство, естественно. Где-то, может быть, 20-25% [среди них] образованных людей. [Главная их] трудность — как добыть пропитание, потому что это основа — сельское хозяйство, а не у всех оно [право и возможность обрабатывать землю] есть”.

Приїхавши до України на навчання, Брюно познайомився з Адвентистською церквою й уклав завіт з Богом, прийнявши водне хрещення. Після закінчення навчання одружився й через деякий час вирішив присвятити своє життя церковному служінню в Україні. Проте думки й хвилювання про його рідний народ, який перебуває у пітьмі язичництва, не залишали його, й у 2011 році він уперше вирушив з євангельською місією на батьківщину.

Брюно Дарані Суатра — служитель Адвентистської церкви: “Бог благословил и послал тех братьев, которые проповедовали, а мы [были] переводчиками”.

Служителі з України вже майже десять років відвідують острів з просвітницькими й соціальними програмами. Серед них Михайло Дем’ян, Олексій Ісаков, Дмитро Зубков, Василь Стойка та Валерій Бегас. Валерій розповідає, що, маючи досвід проведення програм в Україні, він бажав ширше застосовувати цей талант, тому разом з родиною почав молитись і збирати кошти для мандрівки на далекий острів.

Валерій Бегас — служитель Адвентистської церкви: “Начало 2015 года, и Брюно уже начал связыватся с братьями из Мадагаскара, и мы поставили дату — октябрь. [В это время] впоследствии и осуществили эту поездку”.

Місцеві громади адвентистів Мадагаскару заздалегідь готуються до приїзду української команди. Людей з білим кольором шкіри на острові дуже поважають, і всі подібні програми обов’язково відвідує мер міста. По-особливому також ставляться й до вірян Церкви адвентистів сьомого дня, адже в більшості міст керівні посади займають мадагаскарці-християни, які отримали освіту в заснованих церквами школах.

Брюно Дарані Суатра — служитель Адвентистської церкви: “Министр здравоохранения — это адвентист седьмого дня, премьер-министр — адвентист седьмого дня”.

Окрім пізнання слова Божого місцеві жителі на програмах дізналися про принципи здорового способу життя, ознайомилися з основами гігієни, отримали продуктові та гігієнічні набори, а також канцелярське приладдя. Для них побудували спеціальні підставки — тумби, щоб відділити зону прання від джерела води та в цілях гігієни, аби жінки виконували цю роботу стоячи, а не сиділи на землі. А головне місіонери будують школи й у маленьких мадагаскарців з’являється шанс отримати освіту.

Валерій Бегас — служитель Адвентистської церкви: “Мы согласовали с властями и построили им три таких тумбы, на которых, приходя, женщины имели возможность ставить ведра, тазы и стоя стирать свою одежду. Был и мэр, и ответственный полицейский, и врач этого города, они забивали палочки, где должны были стоять эти тумбы. Таким образом, мы построили этих три тумбы, что осталось как социальная работа от нас, как подарок этому городу”.

Щороку тисячі мадагаскарців отримують світло Божої істини, а нове життя з Ісусом щороку розпочинають від 200 до 700 осіб.

Наталя Копилова, Олександр Федоров, “Вісті Надії”

Читайте також:

Темношкірі студенти з Африки заспівали українською (ВІДЕО)

Премьер-министр Соломоновых Островов говорил об убитых миссионерах и Эллен Уайт (ВИДЕО)

Поделиться:
просмотров: 467
 

Нове на сайті

  27.03.2017 Анонси подій
   
  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017 (+ комментарий)
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок суботньої школи, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 "День за днем", №527
    Каталог файлів
  26.03.2017 Чи можна довіряти благодійним організаціям? (ВІДЕО)
  26.03.2017 Як покращити сон? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як здобути авторитет? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як безкоштовно отримати земельну ділянку? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Спілці християнських письменників — 10 років (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  28.03.2017  Гніванські протестанти провели благодійний концерт
  28.03.2017  Київський духовий оркестр виступив у програмі «Щастя всупереч всьому» з творами, присвяченими жінкам
  28.03.2017  Освітяни в Кривому Розі ділилися досвідом виховання дітей на засадах християнської моралі
  27.03.2017  Студенти-журналісти УГІ засвоїли досвід міжнародного хакатону у Львові
  27.03.2017  Семейный конгресс «Реформа в семье» пройдет в Киеве 8 апреля
  27.03.2017  В УГІ проведуть круглий стіл, присвячений економічним і духовним здобуткам культур трьох гілок християнства (ВІДЕО)
  25.03.2017  Християнське арт-кафе «Parkovka» стартувало в Рахнах-Лісових
  24.03.2017  Вінницькі адвентисти роздали духовну літературу жителям селища Десни