Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

23.01.2017  Відеоновини

 

Українські адвентисти реформують життя мешканців Мадагаскару (ВІДЕО)

Сенс існування Адвентистської церкви полягає в тому, щоб нести біблійне вчення всім народам навіть у найвіддаленіші куточки світу. Одним з таких місць, де почули звістку про Спасителя, є острів Мадагаскар, що знаходиться біля східного берега Африки в Індійському океані. Громадянин України Брюно, який є уродженцем Мадагаскару, розповідає: жителі острова, а це близько 25 мільйонів осіб, переважно неписьменні й бідні, й це перешкоджає їхньому доступу до Божого Слова.

Брюно Дарані Суатра — служитель Адвентистської церкви: “Жизнь [этих] людей — это сельское хозяйство, естественно. Где-то, может быть, 20-25% [среди них] образованных людей. [Главная их] трудность — как добыть пропитание, потому что это основа — сельское хозяйство, а не у всех оно [право и возможность обрабатывать землю] есть”.

Приїхавши до України на навчання, Брюно познайомився з Адвентистською церквою й уклав завіт з Богом, прийнявши водне хрещення. Після закінчення навчання одружився й через деякий час вирішив присвятити своє життя церковному служінню в Україні. Проте думки й хвилювання про його рідний народ, який перебуває у пітьмі язичництва, не залишали його, й у 2011 році він уперше вирушив з євангельською місією на батьківщину.

Брюно Дарані Суатра — служитель Адвентистської церкви: “Бог благословил и послал тех братьев, которые проповедовали, а мы [были] переводчиками”.

Служителі з України вже майже десять років відвідують острів з просвітницькими й соціальними програмами. Серед них Михайло Дем’ян, Олексій Ісаков, Дмитро Зубков, Василь Стойка та Валерій Бегас. Валерій розповідає, що, маючи досвід проведення програм в Україні, він бажав ширше застосовувати цей талант, тому разом з родиною почав молитись і збирати кошти для мандрівки на далекий острів.

Валерій Бегас — служитель Адвентистської церкви: “Начало 2015 года, и Брюно уже начал связыватся с братьями из Мадагаскара, и мы поставили дату — октябрь. [В это время] впоследствии и осуществили эту поездку”.

Місцеві громади адвентистів Мадагаскару заздалегідь готуються до приїзду української команди. Людей з білим кольором шкіри на острові дуже поважають, і всі подібні програми обов’язково відвідує мер міста. По-особливому також ставляться й до вірян Церкви адвентистів сьомого дня, адже в більшості міст керівні посади займають мадагаскарці-християни, які отримали освіту в заснованих церквами школах.

Брюно Дарані Суатра — служитель Адвентистської церкви: “Министр здравоохранения — это адвентист седьмого дня, премьер-министр — адвентист седьмого дня”.

Окрім пізнання слова Божого місцеві жителі на програмах дізналися про принципи здорового способу життя, ознайомилися з основами гігієни, отримали продуктові та гігієнічні набори, а також канцелярське приладдя. Для них побудували спеціальні підставки — тумби, щоб відділити зону прання від джерела води та в цілях гігієни, аби жінки виконували цю роботу стоячи, а не сиділи на землі. А головне місіонери будують школи й у маленьких мадагаскарців з’являється шанс отримати освіту.

Валерій Бегас — служитель Адвентистської церкви: “Мы согласовали с властями и построили им три таких тумбы, на которых, приходя, женщины имели возможность ставить ведра, тазы и стоя стирать свою одежду. Был и мэр, и ответственный полицейский, и врач этого города, они забивали палочки, где должны были стоять эти тумбы. Таким образом, мы построили этих три тумбы, что осталось как социальная работа от нас, как подарок этому городу”.

Щороку тисячі мадагаскарців отримують світло Божої істини, а нове життя з Ісусом щороку розпочинають від 200 до 700 осіб.

Наталя Копилова, Олександр Федоров, “Вісті Надії”

Читайте також:

Темношкірі студенти з Африки заспівали українською (ВІДЕО)

Премьер-министр Соломоновых Островов говорил об убитых миссионерах и Эллен Уайт (ВИДЕО)

Поделиться:
просмотров: 396
 

Нове на сайті

  21.01.2017 Анонси подій
   
  21.01.2017 Богдан Біленький про захист безпритульних тварин і "Територію добра" (ВІДЕО)
  21.01.2017 Артрит: причини, симптоми, лікування (ВІДЕО)
  19.01.2017 Інтроверти та екстраверти: переваги та недоліки (ВІДЕО)
  19.01.2017 Доктор Комаровский о своей семье и воспитании внуков (ВИДЕО)
  19.01.2017 "День за днем", №518
    Каталог файлів
  15.01.2017 Третій конгрес адвентистів-підприємців (Вінниця, 16-20 листопада) (ВІДЕО)
  14.01.2017 "День за днем", №517
    Каталог файлів
  14.01.2017 Оксана Козунь про кохання і нові кліпи (ВІДЕО)
  14.01.2017 Гурт ManSound про свою творчість і справжню дружбу (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  23.01.2017  Студенти Українського гуманітарного інституту взяли участь у благодійній акції (ФОТО)
  23.01.2017  Видеоролики о Мартине Лютере и Яне Гусе создавали молодые люди в городе Днепре
  23.01.2017  Молитву «Отче наш» вивчали діти на канікулярному таборі «Дружболандія» у Вінниці
  21.01.2017  В українських адвентистських вишах на конкурсі проектів будуть профінансовані кращі студентські ініціативи
  20.01.2017  Адвентистські музичні колективи зібрали чотири сотні слухачів у Чернівцях
  19.01.2017  Близько 350 учнів та 40 вчителів однієї з шкіл на Вінниччині отримали Біблії та солодощі
  19.01.2017  На утреннике в церкви села Бугского дети узнали больше о рождении Иисуса Христа
  19.01.2017  На Вінниччині адвентисти привітали зі святами людей поважного віку, що мешкають в інтернаті