Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

27.02.2017  Відеоновини

 

ООН: упродовж 2016 року 250 мільйонів осіб хоча б раз ужили наркотики (ВІДЕО)

За даними ООН, впродовж минулого року 250 мільйонів осіб у всьому світі хоча б раз ужили наркотики. За даними Міністерства охорони здоров’я, у 2015 році в Україні на обліку в наркодиспансері перебували понад 60 тисяч осіб. Результати опитувань свідчать, що перше вживання наркотичних речовин у 32% осіб відбулось у віці 12-16 років, ще у 32% — від 17 до 18 років. Так звані легкі наркотики — в першу чергу марихуану — принаймні одноразово вживали 8% 11-річних школярів, 12% 13-річних та 26% 15-річних.

Алла Лук'янчікова — мама наркозалежного: “Если в семье есть наркотик, если ребенок употребляет, в каком бы он возрасте ни был, это получается очень-очень большие боли и страдание со всех сторон. Ты лишаешься друзей постепенно. Тебе страшно об этом сказать, потому что это стыдно. Ты не можешь ни с кем поделиться”.

У полтавському реабілітаційному центрі “Вихід є” лікують від наркоманії та алкоголізму. Сюди приїжджають люди з усіх куточків України, щоб отримати допомогу.

Руслан Ільченко — директор полтавського реабцентру “Вихід є”: “У нас є своя розроблена програма. Вона розроблялася декількома фахівцями з Америки, і Європи, і з Росії та України. Чотиримісячна ефективна інтенсивна програма, яка дає результат у 90% тих людей, які дійшли до кінця ці чотири місяці.

Алла Лук'янчікова — мама наркозалежного: “Центр «Вихід є» став для нас последней точкой, последним таким островком жизни, в котором мы получили надежду. Мы, почему я говорю — мы, потому что я тоже получила эту помощь. И именно в этом центре я имею сейчас возможности и поддержку”.

Руслан Ільченко — засновник центру, який сам протягом 12-ти років вживав наркотики. Тому він не з чуток знає, що таке наркоманія та алкоголізм.

Руслан Ільченко — директор полтавського реабцентру “Вихід є”: “У мене виникла мрія така — допомагати таким людям, які залежні від наркотиків, алкоголю. Але я не знав, як це робити. І тому я пройшов навчання. І я зміг уже на професійному рівні допомагати таким людям. Тому що маю знання, досвід і бажання. І я люблю цих людей. Люблю наркоманів, люблю алкоголіків, вони мені рідні, я їм вірю, я знаю, як їм допомогти”.

І дякувати Богу, реабілітаційний центр врятував не одного наркомана зі стажем.

Олександр — пацієнт реабцентру “Вихід є”: “В 14 лет я попробовал впервые инъекционные наркотики. До этого были другие наркотики, алкоголь, марихуана и так далее. Инъекционные попробовал в 14 лет. И вот так продолжалось 23 года. Только два года назад я обратился за помощью в центр «Выход есть». Прошел курс реабилитации. Подкрепил этот курс еще амбулаторным лечением. И сейчас на протяжении двух лет и более остаюсь трезвым, не употребляю никаких наркотиков и алкоголь. На сегодняшний день я наладил свои взаимоотношения с семьей, с женой, с родителями, с братьями. [Если] сравнить с той жизнью, которая у меня была до того, как я пришел сюда и сейчас, то все кардинально изменилось [к лучшему]”.

Андрій — пацієнт реабцентру “Вихід є”: “Меня очень поддерживает то, что даже по окончании программы я всё равно могу приходить в организацию «Выход есть». И когда у меня какой-то внутри какая-то тревога или какой-то гнев, или негодование, то я могу сюда прийти и пообщаться. И мне могут оказать помощь или поделиться опытом своим другие ребята. И мне становится легче. И я считаю, что это очень важно, когда ты можешь прийти [за помощью] в какое-то место. Ты не просто получил лечение и ушел оттуда, а на протяжении жизни я имею какую-то [психологическую] подпитку”.

Наркоманія і алкоголізм — це не тільки фізична хвороба, але й духовна. І без зцілення душі неможливо вилікувати тіло.

Віталій Гануліч — пастор Адвентистської церкви: “По-перше, ми розповідаємо людям, які лікуються від залежності, як формувати відносини з Богом. І ми наполягаєм на тому, що Біблія — це фундамент довгострокових надійних відносин. Якщо не буде глибинного вивчення Біблії, то при першому стресі, при першому навіть хорошому відволіканні Бог стає не такий важливий. По-друге, церква формує новий стиль життя. І це братерство, це не тільки вивчення Біблії. Це спільнота, яка живе зовсім по-іншому. По-третє, ми залучаємо їх до служіння, яке також є фундаментом духовності. Вони мають можливість тут реалізувати себе”.

Якщо об’єднати зусилля залежної особи, її рідних, кваліфікованих спеціалістів і вірити у Божу підтримку – вихід завжди є, запевняють працівники реабілітаційного центру.

Василь Биковець, Ігор Шквира, Полтава, “Вісті Надії”
Сайт полтавського реабцентру “Вихід є” — vyhid.org

Читайте також:

У столиці навчають допомагати наркозалежним (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 230
 

Нове на сайті

  26.02.2017 Харьков. Крещение в молитвенном доме на Якутской после программы «Откровение надежды» с участием Билла Биаджи.
  26.02.2017 Ректор українського адвентистського вишу Людмила Штанько: «Ми хочемо виховувати духовну еліту нації»
  24.02.2017 "День за днем", №523
    Каталог файлів
  23.02.2017 Познавательная программа «Против течения» в Энергодаре. 4-18 февраля 2017 г.
  23.02.2017 Анонси подій
   
  23.02.2017 «По соображениям совести»: фильм о вере, любви и самоотречении
  23.02.2017 В Энергодаре начинает работу центр «Моя здоровая семья»
  23.02.2017 Супруги Луневы поделились рецептом семейного счастья: «Важно, чтобы каждый старался сделать счастливой свою вторую половинку»
  22.02.2017 Український гуманітарний інститут в цифрах
  22.02.2017 Інформаційний лист Міжнародної науково-практичної конференції у м. Київ
    Каталог файлів
 

Події Церкви в Україні

  26.02.2017  Посетителей евангельской программы в городе Николаеве призывали верить Библии и практиковать здоровый образ жизни
  26.02.2017  На концерте в Николаеве подчеркнули значение протестантской Реформации для современного общества
  26.02.2017  На конференції філологів в Українському гуманітарному інституті говорили про англійську англійською
  25.02.2017  На фестивалі дитячої творчості у Вінниці зібрали кошти для допомоги онкохворим дітям
  25.02.2017  Адвентисти міста Рівного закликали місцевих жителів цінувати плоди справжньої любові
  25.02.2017  У Києві пройшла конференція «500 років Реформації — здобутки і виклики»
  23.02.2017  Макет истукана из пророческого сна вавилонского царя привлек посетителей на духовно-познавательную программу в Энергодаре
  23.02.2017  В Энергодаре супруги Луневы предлагают помощь тем, кто борется за счастье своей семьи