Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

22.01.2017  Відеоновини

 

У Києві провели прес-конференцію щодо проекту R500 (ВІДЕО)

На прес-конференції “500-річчя Реформації в Україні та світі” у Києві представили проект, який стартує 25 грудня на Європейській площі та триватиме упродовж усього 2017 року. Так за підписаним указом Президента Петра Порошенка в Україні святкуватимусь 500-річчя європейської Реформації. Ініціатором проекту р500 виступила рада протестантських церков України.

Валерій Антонюк — голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів: «Краще святкування — це коли ми можемо зробити все можливе для того, щоби Реформація продовжувалася. Тому що не тільки наше суспільство, але я переконаний, і Церква, і християнство в цілому в Україні потребують перемін, потребують реформ, потребують оцих глибинних перетворень, які стали б благословенням для нашого народу і для нашої країни».

Європейська Реформація розпочата 500 років тому Мартіном Лютером, який закликав людей звернутися до біблійних принципів церковного і суспільного життя. Відомі композитори — Бах, Гендель, Мендельсон — у свій час представляли протестантську традицію. Сьогодні їхня творчість, присвячена Богу, відома усьому світу.

Вес Дженсен — канадець українського походження, диригент Київського симфонічного оркестру і хору, професор університету Trinity Western: «Моєю дисципліною є великі оркестрові і хорові шедеври — це універсальні твори, відомі в усьому світі. І мене просто вражає, що в основі всіх найбільших шедеврів [лежить] Святе Письмо, Біблія. І для мене це дуже особиста справа, вона торкається мого особистого життя».

Згідно зі статистикою сьогодні третина релігійних організацій України — протестантські. У 2017 році ці віруючі хочуть згадати, що таке Реформація, оцінити її плоди, дослідити, яким має бути християнство та глянути у майбутнє — що може запропонувати протестантизм Україні та як може змінити різні сфери життя українців.

Віктор Уколов - громадський діяч, політичний експерт: “Протестантизм, який повертає людину до моральних цінностей, не звичаєвих, а тих, які нам дав Христос, він змінює людину зсередини. Протестантам майже неможливо красти, я кажу “майже”, тому що люди грішні, звісно. Протестант працює на совість, чим би він не займався».

Леонід Кістерський — доктор економічних наук, директор Інституту міжнародного ділового співробітництва: «Під час наших не дуже вдалих реформ завжди казали: “Ось, нам для реформ не вистачає людей критичної маси, з новим менталітетом”, але ніхто не пояснив, що людина спочатку повинна змінитися сама внутрішньо, і тільки після цього, я вважаю, а духовні наставники не будуть заперечувати, вона зможе змінювати оточуюче середовище — культуру, науку, освіту, економіку, — все, що нас оточує”.

Василь Хіміч — військовий капелан, президент Об’єднання військовослужбовців-християн України: «Ми ніколи не приховуємо, що ми є представники євангельських церков — ми представляємось, хто ми такі є. Але в той же час ми робимо ту роботу, доносимо ті цінності загальні для всіх християнських церков».

Християни сподіваються, що завдяки особливому зверненню до Бога під час святкування 500-річчя європейської Реформації в українській історії відбудуться докорінні зміни.

Віктор Уколов - громадський діяч, політичний експерт: «Я, мабуть, не помилюся, якщо скажу, що найуспішніші країни світу є протестантськими. Це Сполучені Штати Америки, Великобританія, Голландія, Німеччина, Південна Корея, яку щойно згадували. Мені би дуже хотілося, щоби Україна теж стала успішною країною в майбутньому».

Валерій Антонюк — голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів: «Бог дає Україні чудовий шанс: ми маємо свободу слова, ми маємо свободу віровизнання, а це означає, що християни в Україні мають величезну відповідальність перед суспільством».

Протестанти переконані, що будь-яка реформація може бути вдалою, тривалою і принести реальні переміни тільки тоді, коли вона торкається особистої сфери людини.

Вікторія Михальчук, Ольга Корнієнко, Валентина Гомоляко, Дмитро Перов, Київ, “Вісті надії”

Читайте також:

Павло Ваценко та Костянтин Гальчинський розповідають про Реформацію та свою участь у проекті R500 (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 225
 

Нове на сайті

  21.01.2017 Анонси подій
   
  21.01.2017 Богдан Біленький про захист безпритульних тварин і "Територію добра" (ВІДЕО)
  21.01.2017 Артрит: причини, симптоми, лікування (ВІДЕО)
  19.01.2017 Інтроверти та екстраверти: переваги та недоліки (ВІДЕО)
  19.01.2017 Доктор Комаровский о своей семье и воспитании внуков (ВИДЕО)
  19.01.2017 "День за днем", №518
    Каталог файлів
  15.01.2017 Третій конгрес адвентистів-підприємців (Вінниця, 16-20 листопада) (ВІДЕО)
  14.01.2017 "День за днем", №517
    Каталог файлів
  14.01.2017 Оксана Козунь про кохання і нові кліпи (ВІДЕО)
  14.01.2017 Гурт ManSound про свою творчість і справжню дружбу (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  21.01.2017  В українських адвентистських вишах на конкурсі проектів будуть профінансовані кращі студентські ініціативи
  20.01.2017  Адвентистські музичні колективи зібрали чотири сотні слухачів у Чернівцях
  19.01.2017  Близько 350 учнів та 40 вчителів однієї з шкіл на Вінниччині отримали Біблії та солодощі
  19.01.2017  На утреннике в церкви села Бугского дети узнали больше о рождении Иисуса Христа
  19.01.2017  На Вінниччині адвентисти привітали зі святами людей поважного віку, що мешкають в інтернаті
  19.01.2017  Міжнародні педагоги-християни відвідали Український гуманітарний інститут (ФОТО)
  19.01.2017  На Київщині для внутрішньо переміщених осіб зі сходу України проводяться тренінги з ефективного управління стресом
  17.01.2017  На Тернопільщині адвентисти відвідали виправну колонію, де пропагували заняття спортом і здоровий спосіб життя