Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

21.02.2017  Відеоновини

 

У Києві провели прес-конференцію щодо проекту R500 (ВІДЕО)

На прес-конференції “500-річчя Реформації в Україні та світі” у Києві представили проект, який стартує 25 грудня на Європейській площі та триватиме упродовж усього 2017 року. Так за підписаним указом Президента Петра Порошенка в Україні святкуватимусь 500-річчя європейської Реформації. Ініціатором проекту р500 виступила рада протестантських церков України.

Валерій Антонюк — голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів: «Краще святкування — це коли ми можемо зробити все можливе для того, щоби Реформація продовжувалася. Тому що не тільки наше суспільство, але я переконаний, і Церква, і християнство в цілому в Україні потребують перемін, потребують реформ, потребують оцих глибинних перетворень, які стали б благословенням для нашого народу і для нашої країни».

Європейська Реформація розпочата 500 років тому Мартіном Лютером, який закликав людей звернутися до біблійних принципів церковного і суспільного життя. Відомі композитори — Бах, Гендель, Мендельсон — у свій час представляли протестантську традицію. Сьогодні їхня творчість, присвячена Богу, відома усьому світу.

Вес Дженсен — канадець українського походження, диригент Київського симфонічного оркестру і хору, професор університету Trinity Western: «Моєю дисципліною є великі оркестрові і хорові шедеври — це універсальні твори, відомі в усьому світі. І мене просто вражає, що в основі всіх найбільших шедеврів [лежить] Святе Письмо, Біблія. І для мене це дуже особиста справа, вона торкається мого особистого життя».

Згідно зі статистикою сьогодні третина релігійних організацій України — протестантські. У 2017 році ці віруючі хочуть згадати, що таке Реформація, оцінити її плоди, дослідити, яким має бути християнство та глянути у майбутнє — що може запропонувати протестантизм Україні та як може змінити різні сфери життя українців.

Віктор Уколов - громадський діяч, політичний експерт: “Протестантизм, який повертає людину до моральних цінностей, не звичаєвих, а тих, які нам дав Христос, він змінює людину зсередини. Протестантам майже неможливо красти, я кажу “майже”, тому що люди грішні, звісно. Протестант працює на совість, чим би він не займався».

Леонід Кістерський — доктор економічних наук, директор Інституту міжнародного ділового співробітництва: «Під час наших не дуже вдалих реформ завжди казали: “Ось, нам для реформ не вистачає людей критичної маси, з новим менталітетом”, але ніхто не пояснив, що людина спочатку повинна змінитися сама внутрішньо, і тільки після цього, я вважаю, а духовні наставники не будуть заперечувати, вона зможе змінювати оточуюче середовище — культуру, науку, освіту, економіку, — все, що нас оточує”.

Василь Хіміч — військовий капелан, президент Об’єднання військовослужбовців-християн України: «Ми ніколи не приховуємо, що ми є представники євангельських церков — ми представляємось, хто ми такі є. Але в той же час ми робимо ту роботу, доносимо ті цінності загальні для всіх християнських церков».

Християни сподіваються, що завдяки особливому зверненню до Бога під час святкування 500-річчя європейської Реформації в українській історії відбудуться докорінні зміни.

Віктор Уколов - громадський діяч, політичний експерт: «Я, мабуть, не помилюся, якщо скажу, що найуспішніші країни світу є протестантськими. Це Сполучені Штати Америки, Великобританія, Голландія, Німеччина, Південна Корея, яку щойно згадували. Мені би дуже хотілося, щоби Україна теж стала успішною країною в майбутньому».

Валерій Антонюк — голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів: «Бог дає Україні чудовий шанс: ми маємо свободу слова, ми маємо свободу віровизнання, а це означає, що християни в Україні мають величезну відповідальність перед суспільством».

Протестанти переконані, що будь-яка реформація може бути вдалою, тривалою і принести реальні переміни тільки тоді, коли вона торкається особистої сфери людини.

Вікторія Михальчук, Ольга Корнієнко, Валентина Гомоляко, Дмитро Перов, Київ, “Вісті надії”

Читайте також:

Павло Ваценко та Костянтин Гальчинський розповідають про Реформацію та свою участь у проекті R500 (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 268
 

Нове на сайті

  21.02.2017 Тед Вильсон об околоцерковных слухах: «Милостью Божьей я не антихрист, не иезуит и не масон» (ВИДЕО)
  20.02.2017 Харьковские протестантские церкви провели день открытых дверей для светских СМИ
  20.02.2017 Военная служба: должны ли адвентисты седьмого дня служить в армии?
  19.02.2017 Анонси подій
   
  18.02.2017 Памятники древней Ассирии подтверждают библейскую историю
  18.02.2017 У Чернівцях упроваджують християнські цінності у навчальний процес (ВІДЕО)
  18.02.2017 У Вінниці лідер гурту "Антитіла" розповів про волонтерство (ВІДЕО)
  16.02.2017 "День за днем", №522
    Каталог файлів
  13.02.2017 Президент Евро-Азиатского дивизиона Михаил Каминский: «Новое поколение пасторов должно понимать, чем живет всемирная Адвентистская церковь»
  12.02.2017 Як виявити підроблені ліки? (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  20.02.2017  «Европа. Протест. Реформы»: харьковские протестантские церкви провели день открытых дверей для светских СМИ (ВИДЕО, ФОТО)
  20.02.2017  Перша Всеукраїнська науково-практична конференція для вчителів та науковців «Реформація: освіта і наука» пройде у Києві
  20.02.2017  Жителям міста Вижниці адвентисти розповіли про «надію, яка є для кожного»
  20.02.2017  Программа для подростков «Лось или Лосось» в городе Днепре окончилась, встречи с посетителями продолжаются
  18.02.2017  Переводчики, совершающие служение для глухих, смогут повысить свою квалификацию на курсах в городе Буче
  18.02.2017  Участники семинара в городе Буче узнают, как сделать лагерное служение максимально эффективным
  14.02.2017  Дорослі віряни та їхні діти на Вінниччині провели програму для маленьких мешканців будинку-інтернату
  14.02.2017  Інститут християнського та теологічного удосконалення служіння запрошує київських адвентистів до вивчення богослов'я