Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

29.03.2017  Відеоновини

 

У Києві провели прес-конференцію щодо проекту R500 (ВІДЕО)

На прес-конференції “500-річчя Реформації в Україні та світі” у Києві представили проект, який стартує 25 грудня на Європейській площі та триватиме упродовж усього 2017 року. Так за підписаним указом Президента Петра Порошенка в Україні святкуватимусь 500-річчя європейської Реформації. Ініціатором проекту р500 виступила рада протестантських церков України.

Валерій Антонюк — голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів: «Краще святкування — це коли ми можемо зробити все можливе для того, щоби Реформація продовжувалася. Тому що не тільки наше суспільство, але я переконаний, і Церква, і християнство в цілому в Україні потребують перемін, потребують реформ, потребують оцих глибинних перетворень, які стали б благословенням для нашого народу і для нашої країни».

Європейська Реформація розпочата 500 років тому Мартіном Лютером, який закликав людей звернутися до біблійних принципів церковного і суспільного життя. Відомі композитори — Бах, Гендель, Мендельсон — у свій час представляли протестантську традицію. Сьогодні їхня творчість, присвячена Богу, відома усьому світу.

Вес Дженсен — канадець українського походження, диригент Київського симфонічного оркестру і хору, професор університету Trinity Western: «Моєю дисципліною є великі оркестрові і хорові шедеври — це універсальні твори, відомі в усьому світі. І мене просто вражає, що в основі всіх найбільших шедеврів [лежить] Святе Письмо, Біблія. І для мене це дуже особиста справа, вона торкається мого особистого життя».

Згідно зі статистикою сьогодні третина релігійних організацій України — протестантські. У 2017 році ці віруючі хочуть згадати, що таке Реформація, оцінити її плоди, дослідити, яким має бути християнство та глянути у майбутнє — що може запропонувати протестантизм Україні та як може змінити різні сфери життя українців.

Віктор Уколов - громадський діяч, політичний експерт: “Протестантизм, який повертає людину до моральних цінностей, не звичаєвих, а тих, які нам дав Христос, він змінює людину зсередини. Протестантам майже неможливо красти, я кажу “майже”, тому що люди грішні, звісно. Протестант працює на совість, чим би він не займався».

Леонід Кістерський — доктор економічних наук, директор Інституту міжнародного ділового співробітництва: «Під час наших не дуже вдалих реформ завжди казали: “Ось, нам для реформ не вистачає людей критичної маси, з новим менталітетом”, але ніхто не пояснив, що людина спочатку повинна змінитися сама внутрішньо, і тільки після цього, я вважаю, а духовні наставники не будуть заперечувати, вона зможе змінювати оточуюче середовище — культуру, науку, освіту, економіку, — все, що нас оточує”.

Василь Хіміч — військовий капелан, президент Об’єднання військовослужбовців-християн України: «Ми ніколи не приховуємо, що ми є представники євангельських церков — ми представляємось, хто ми такі є. Але в той же час ми робимо ту роботу, доносимо ті цінності загальні для всіх християнських церков».

Християни сподіваються, що завдяки особливому зверненню до Бога під час святкування 500-річчя європейської Реформації в українській історії відбудуться докорінні зміни.

Віктор Уколов - громадський діяч, політичний експерт: «Я, мабуть, не помилюся, якщо скажу, що найуспішніші країни світу є протестантськими. Це Сполучені Штати Америки, Великобританія, Голландія, Німеччина, Південна Корея, яку щойно згадували. Мені би дуже хотілося, щоби Україна теж стала успішною країною в майбутньому».

Валерій Антонюк — голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів: «Бог дає Україні чудовий шанс: ми маємо свободу слова, ми маємо свободу віровизнання, а це означає, що християни в Україні мають величезну відповідальність перед суспільством».

Протестанти переконані, що будь-яка реформація може бути вдалою, тривалою і принести реальні переміни тільки тоді, коли вона торкається особистої сфери людини.

Вікторія Михальчук, Ольга Корнієнко, Валентина Гомоляко, Дмитро Перов, Київ, “Вісті надії”

Читайте також:

Павло Ваценко та Костянтин Гальчинський розповідають про Реформацію та свою участь у проекті R500 (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 315
 

Нове на сайті

  27.03.2017 Анонси подій
   
  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017 (+ комментарий)
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок суботньої школи, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 "День за днем", №527
    Каталог файлів
  26.03.2017 Чи можна довіряти благодійним організаціям? (ВІДЕО)
  26.03.2017 Як покращити сон? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як здобути авторитет? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як безкоштовно отримати земельну ділянку? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Спілці християнських письменників — 10 років (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  28.03.2017  Гніванські протестанти провели благодійний концерт
  28.03.2017  Київський духовий оркестр виступив у програмі «Щастя всупереч всьому» з творами, присвяченими жінкам
  28.03.2017  Освітяни в Кривому Розі ділилися досвідом виховання дітей на засадах християнської моралі
  27.03.2017  Студенти-журналісти УГІ засвоїли досвід міжнародного хакатону у Львові
  27.03.2017  Семейный конгресс «Реформа в семье» пройдет в Киеве 8 апреля
  27.03.2017  В УГІ проведуть круглий стіл, присвячений економічним і духовним здобуткам культур трьох гілок християнства (ВІДЕО)
  25.03.2017  Християнське арт-кафе «Parkovka» стартувало в Рахнах-Лісових
  24.03.2017  Вінницькі адвентисти роздали духовну літературу жителям селища Десни