Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

26.02.2017  Відеоновини

 

Адвентисти-бізнесмени об’єднуються в служінні (ВІДЕО)

З цією метою у Вінниці провели форум ділові люди, які сповідують віровчення адвентистів сьомого дня. На чотирьохденний захід з’їхалось більше півсотні підприємців різних напрямків діяльності з усієї країни.

Тетяна Архангельська – організатор форуму бізнесменів: “Главная цель Ассоциации предпринимателей — это не бизнес, а наше участие (бизнесменов) в служении людям и Богу. Мы [здесь] не решаем свои бизнес-проблемы. У нас очень много других вопросов, и пусть даже сейчас очень тяжелая ситуация в стране, но как сами предприниматели говорят, Бог нам помогает. И всё равно у нас доходы есть. И мы готовы жертвовать и помогать проектам уже существующим миссионерским, и самим какие-то проекты тоже открывать”.

Юрій Баранов — президент Асоціації адвентистів-бізнесменів
: «Я как предприниматель хочу эффективно использовать свое время. И я считаю, что создание подобной ассоциации позволит управлять моими ресурсами в деле служения наиболее эффективно. Ассоциация ставит своей целью рассмотрение множества социально значимых проектов для Украины. Мы выбираем из них лучшие, которые могут оказать наиболее сильное влияние на общество в каждом из городов Украины. Также любой член церкви может подать свой проект на рассмотрение нашего комитета. И тем самым стать участником подобных инициатив в служении обществу».

Леонід Рутковський — пастор Адвентистської церкви
: “Всё зависит от человека. Если человек имеет какого-то «идола» или корысть какую-то, [то] он придумывает [для своих поступков] тысячу объяснений. Если человек имеет связь живую со Христом, желает Его прославить, Бог ему даст сверхвозможность. И вот почему проводят такие мероприятия: чтобы многие люди могли сегодня увидеть, что возможно сегодня трудиться, быть честным, порядочным и в то же самое время духовным человеком».

Кожного дня учасники форуму обговорювали нові проекти. Це робота магазинів і їдалень здорового харчування, дитячих будинків, реабілітаційних центрів, кіноіндустрії та мас-медійної сфери. Про тонкощі останньої розповіла режисер програми “Є любов” на телеканалі “Надія” Світлана Петренко.

Світлана Петренко — режисер телепрограми “Є любов”
: “Ми живемо в інформаційному суспільстві, і медіа відіграють [зараз] дуже важливу роль. Але справа в тім, що зараз такий потік інформації, що він людину не орієнтує, а більше збиває з толку. І ось цей час, що ми знаємо, що він останній, ми мусимо акумулювати всі сили, щоб дуже потужно проповідувати Трьохангельську вістку [див. біблійну книгу Одкровення, 14 розділ], і ми маємо скористатись усіма можливостями, щоб її проповідувати у всій повноті”.

Розповідали й про те, що робиться вже зараз. Тетяна Архангельська залучає кошти на те, щоб військовослужбовців із зони АТО відправляти на лікування до християнських санаторіїв здорового способу життя.

Тетяна Архангельська — організатор форуму бізнесменів
: «На этот проект у нас было выделено около 200 тысяч гривен. И сейчас у нас уже есть положительные результаты. Сейчас у нас приехал АТОшник из “Солнечных Карпат”, и ему очень понравилось, и он хочет приехать с женой на евангельскую программу [просвітницьку програму про основи вчення Біблії]».

Євген Ткачишин з Миколаєва розповідав, як уже шість років очолює благодійну організацію “Альфа-Нік”, спрямованої на виховання дітей, які залишились без батьків. Організація орієнтується на державну програму дитячих будинків сімейного типу. Наразі на постійній основі “Альфа-Нік” утримує 26 дітей.

Євген Ткачишин — директор благодійного фонду «Альфа-Нік»: “Проблема сиротства в Украине состоит в том, что более 90 процентов выпускников интернатов — это дети, которые идут в преступность или проституцию. И это является таким асоциальным явлением нашего общества. Сегодня дети, которые находятся в наших семьях, любят Бога, учатся служить, участвуют в различных [полезных] мероприятиях”.

Для обміну досвідом роботи на форум завітали Стів Дікман – керівник усесвітньої Асоціації адвентистів-бізнесменів, і Крістіана Чайс — координатор цієї роботи в Європі. Дікман розповів, що всесвітня Асоціація адвентистів-бізнесменів уже подарувала життя великій кількості гуманітарних проектів. Один з найпотужніших — будівництво соціальних центрів на базі релігійних громад. Число таких центрів уже перевищило сім тисяч.

Стів Дікман — керівник всесвітньої Асоціації адвентистів-бізнесменів: “Я вірю, що Бог наділяє кожну людину талантами і дарами. І Він бажає, щоб ми їх використовували [на благо]”.

В інтерв’ю телеканалу “Надія” Стів зазначив, що головним секретом успішної людини є чесність, старанність і працьовитість.

Стів Дікман — керівник всесвітньої Асоціації адвентистів-бізнесменів: “Має бути мудре планування, управління фінансами. Люди повинні долучатись до високоякісних методів маркетингу, мати хороші матеріали для бізнесу. Якщо людина пропонує хороші послуги клієнтам, то й клієнт буде задоволений, і їхня кількість буде збільшуватись. Фактично, це складові Божого методу ведення справ”.

Українські адвентисти-бізнесмени створили свою асоціацію в 2015 році. А всесвітня Асоціація адвентистів-християн діє з 1947 року, і наступного року святкуватиме 70-ту річницю.

Валерія Полторацька, Василь Биковець. Олександр Мудрак, Вінниця, «Вісті Надії»

Читайте також:

Бізнесмени-адвентисти України створюють свою асоціацію (ВІДЕО)

Поделиться:
просмотров: 315
 

Нове на сайті

  24.02.2017 "День за днем", №523
    Каталог файлів
  23.02.2017 Познавательная программа «Против течения» в Энергодаре. 4-18 февраля 2017 г.
  23.02.2017 Анонси подій
   
  23.02.2017 «По соображениям совести»: фильм о вере, любви и самоотречении
  23.02.2017 В Энергодаре начинает работу центр «Моя здоровая семья»
  23.02.2017 Супруги Луневы поделились рецептом семейного счастья: «Важно, чтобы каждый старался сделать счастливой свою вторую половинку»
  22.02.2017 Український гуманітарний інститут в цифрах
  22.02.2017 Інформаційний лист Міжнародної науково-практичної конференції у м. Київ
    Каталог файлів
  21.02.2017 Харківська обладміністрація долучається до святкування Року Реформації (ВІДЕО)
  21.02.2017 Адвентисти в Харкові щосереди проводять "соціальний день" (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  25.02.2017  На фестивалі дитячої творчості у Вінниці зібрали кошти для допомоги онкохворим дітям
  25.02.2017  Адвентисти міста Рівного закликали місцевих жителів цінувати плоди справжньої любові
  25.02.2017  У Києві пройшла конференція «500 років Реформації — здобутки і виклики»
  23.02.2017  Макет истукана из пророческого сна вавилонского царя привлек посетителей на духовно-познавательную программу в Энергодаре
  23.02.2017  В Энергодаре супруги Луневы предлагают помощь тем, кто борется за счастье своей семьи
  22.02.2017  У Кам'янці пройде круглий стіл щодо ролі Реформації у розвитку суспільства
  22.02.2017  У Києві пройде Міжнародна науково-практична конференція «Вплив Реформації на державотворення та економічний розвиток: уроки для України»
  22.02.2017  У Ніжині пройшов круглий стіл «Історія Реформації: вчора. сьогодні, завтра»