Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 
 

Звернення керівництва Церкви адвентистів сьомого дня в Україні у зв’язку з останніми політичними подіями в країні


Брати і сестри, члени однієї всесвітньої Божої родини!

У ці дні загострення політичної кризи всередині країни й погіршення відносин з Російською Федерацією ще більш актуальними є слова Господа Ісуса Христа: «Зоставляю вам мир, мир Свій вам даю! Я даю вам не так, як дає світ. Серце ваше нехай не тривожиться, ані не лякається! (Івана 14:27). Хочемо в першу чергу побажати всім вам цього божественного миру й спокою, а також вашим рідним, усій нашій українській родині.

Наша Церква разом з іншими конфесіями та релігійними організаціями завжди виступала за мирне вирішення конфліктів, недопущення насильства та порушення прав людини, за єдність нашого народу й за територіальну цілісність України. Ми переживаємо разом з нашими співгромадянами, не залишаючись осторонь у цій складній ситуації, надаючи постраждалим емоційну, психологічну та, у силу наших можливостей, матеріальну допомогу. Але в той же час хочемо ще раз нагадати про славну надію, яку маємо в Бозі та в обітниці швидкого повернення Ісуса в наш світ, про Його непорушні обіцянки захисту й допомоги, і закликаємо всіх членів церкви до наступного:

  1. Ревно молитися Богу про мирне вирішення ситуації. Об’єднуватися для молитви по домівках, а також у церковних будівлях і духовних центрах. Будемо пам’ятати, що молитва — це не доля слабких і беззахисних, а прямий зв’язок із Правителем усього всесвіту, Який неодноразово, відповідаючи на прохання Своїх дітей, руйнував військові плани сильних світу цього й змінював хід історії.
     
  2. Не дозволяти собі емоційних, необдуманих висловлювань з приводу обстановки, яка склалася. Враховувати, що наші брати і сестри є у всіх куточках України, у Криму, а також у Росії, як і в більшості країн світу. Утримуватися від будь-яких дій, які сприяють розпалюванню ворожнечі, агресії та насильства. Зберігати спокій і не піддаватися панічним настроям.
     
  3. Пам’ятати про ключові принципи служіння Церкви під час конфліктів, у тому числі й збройних. Суть їх зводиться до того, що завдання й місія всіх істинно віруючих в Господа — прагнути до миру й бути миротворцями, допомагати всім постраждалим, піклуватися про всіх, хто потребує допомоги.
     
  4. Усвідомлювати, що істинне християнство являє себе і в належному виконанні громадянських обов’язків, і в лояльності владі. Як чесні громадяни, адвентисти бажають служити своїй країні, не порушуючи, однак, при цьому Божих заповідей. У мирний час вони мають законне право скористатися умовами альтернативної служби. У воєнний час члени церкви, що призиваються до армії при загальній мобілізації, не беруть участь в актах насильства й кровопролиття. Адвентисти просять надання їм права на службу без застосування зброї відповідно до їх релігійних переконань.

Сподіваючись на велику милість Божу до нашого народу й до всього людства, ми молимося про недопущення війни, про смирення людей перед Богом, який Єдиний може стримати злісні вітри, що несуть руйнування, біль і смерть. Ми молимося про божественну мудрість для керівництва нашої країни, а також інших держав, що вже залучилися до існуючого конфлікту.

Нехай Господь благословить вас!
«Надійся на Господа всім своїм серцем… і Він випростує твої стежки» (Прип. 3:5,6).

З побажаннями миру й благодаті,
Віктор Алєксєєнко, керівник Церкви АСД в Україні
Максим Крупський, керівник відділу зовнішніх зв’язків
Київ, 2 березня 2014 р.

 

Поделиться:
просмотров: 2804
 

Нове на сайті

  19.02.2017 Анонси подій
   
  18.02.2017 Памятники древней Ассирии подтверждают библейскую историю
  18.02.2017 У Чернівцях упроваджують християнські цінності у навчальний процес (ВІДЕО)
  18.02.2017 У Вінниці лідер гурту "Антитіла" розповів про волонтерство (ВІДЕО)
  16.02.2017 "День за днем", №522
    Каталог файлів
  13.02.2017 Президент Евро-Азиатского дивизиона Михаил Каминский: «Новое поколение пасторов должно понимать, чем живет всемирная Адвентистская церковь»
  12.02.2017 Як виявити підроблені ліки? (ВІДЕО)
  12.02.2017 Як вивести татуювання? (ВІДЕО)
  11.02.2017 "День за днем", №521
    Каталог файлів
  11.02.2017 “Благодійний лікар” служив переселенцям у столиці (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  18.02.2017  Переводчики, совершающие служение для глухих, смогут повысить свою квалификацию на курсах в городе Буче
  18.02.2017  Участники семинара в городе Буче узнают, как сделать лагерное служение максимально эффективным
  14.02.2017  Дорослі віряни та їхні діти на Вінниччині провели програму для маленьких мешканців будинку-інтернату
  14.02.2017  Інститут християнського та теологічного удосконалення служіння запрошує київських адвентистів до вивчення богослов'я
  14.02.2017  Керівник всесвітньої Адвентистської церкви відвідав приміщення майбутньої школи в Києві
  13.02.2017  Предприниматели-адвентисты Украины соберутся в Прикарпатье, чтобы выбрать проекты для финансирования
  13.02.2017  Адвентистские руководители призывают обучать новое поколение лидеров
  13.02.2017  Билл Биаджи проводит в Харькове программу «Откровение надежды»