Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

Вінницькі адвентисти відремонтували ігрову кімнату для онкохворих дітей

10.01.2017 @ 23:34

 

В онкогематологічному відділенні Вінницької дитячої обласної лікарні 5 січня відбулося відкриття кімнати, яка призначена для дитячих ігор та занять із психологом. Організаторами ремонту та повного облаштування кімнати стали адвентисти сьомого дня Вінницьких громад. Урочисту програму відкриття підготували та провели учасники зимового підліткового табору, а також члени першої та другої вінницьких адвентистських громад.

Пісні надії, що лунали з уст підлітків, дитячі ігри, подарунки хворим діткам, — все це створило гарну та теплу атмосферу любові та підтримки. 36 маленьких пацієнтів лікарні отримали подарунки. Увесь медичний персонал не залишився поза увагою, отримавши в подарунок духовну літературу. В подальшому в ігровій кімнаті планується проведення щотижневих занять із дітьми за дозволом адміністрації медичного закладу, на яких діткам будуть викладатися біблійні уроки, що несуть надію та віру у Спасителя Ісуса Христа.

Даний проект був реалізований завдяки спонсорській допомозі вірян вінницьких громад, громади м. Бердичева та Подільської конференції Церкви адвентистів сьомого дня, служіння якої охоплює Вінницьку, Житомирську та Хмельницьку області. Силами молоді всіх вінницьких громад був проведений благодійний ярмарок, на зібрані кошти якого була зроблена гардеробна кімната для цього відділення, на яку було витрачено 11000 грн.

На будматеріали для ігрової кімнати кошти збиралися під час благодійного концерту Нікіти Ісакова, який був спеціально запрошений до Вінниці. На концерті було зібрано 14500 грн. Але і цих коштів виявилося замало. Тому до проекту долучилися учні НВК «Джерело мудрості». Силами дітей у цій школі провели благодійний ярмарок та зібрали 5200 грн.

Всього на ігрову кімнату та подарунки хворим дітям було витрачено 28000 грн. Силами членів церкви та місцевих пасторів як волонтерів були проведені ремонтні роботи в гардеробній та ігровій кімнатах. Віряни з Бердичева виготовили меблі та пуфи для кімнат, які гарно вписалися в інтер’єр. У планах ще придбати стільці та деякі меблі, а також телевізор.

Подібні соціальні проекти дають змогу дітям та дорослим прийняти участь в благодійних акціях, підтримати хворих дітей та їх батьків, принести тепло та віру краще майбутнє в їхні серця. Організатори проекту висловлюють подяку усім учасниках та спонсорам, що долучилися до акції милосердя та доброти в дитячому онкологічному відділенні.

Олександр Зайцев
Фото Віталій Шопський

Читайте також:

Учні християнської школи «Джерело мудрості» привітали людей поважного віку з Новим роком

Учасники першого канікулярного табору в Ужгороді, присвяченого Реформації, роздали 250 подарунків містянам

 
переглядів: 540
 
Поделиться:

Нове на сайті

  21.02.2017 Тед Вильсон об околоцерковных слухах: «Милостью Божьей я не антихрист, не иезуит и не масон» (ВИДЕО)
  20.02.2017 Харьковские протестантские церкви провели день открытых дверей для светских СМИ
  20.02.2017 Военная служба: должны ли адвентисты седьмого дня служить в армии?
  19.02.2017 Анонси подій
   
  18.02.2017 Памятники древней Ассирии подтверждают библейскую историю
  18.02.2017 У Чернівцях упроваджують християнські цінності у навчальний процес (ВІДЕО)
  18.02.2017 У Вінниці лідер гурту "Антитіла" розповів про волонтерство (ВІДЕО)
  16.02.2017 "День за днем", №522
    Каталог файлів
  13.02.2017 Президент Евро-Азиатского дивизиона Михаил Каминский: «Новое поколение пасторов должно понимать, чем живет всемирная Адвентистская церковь»
  12.02.2017 Як виявити підроблені ліки? (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  20.02.2017  «Европа. Протест. Реформы»: харьковские протестантские церкви провели день открытых дверей для светских СМИ (ВИДЕО, ФОТО)
  20.02.2017  Перша Всеукраїнська науково-практична конференція для вчителів та науковців «Реформація: освіта і наука» пройде у Києві
  20.02.2017  Жителям міста Вижниці адвентисти розповіли про «надію, яка є для кожного»
  20.02.2017  Программа для подростков «Лось или Лосось» в городе Днепре окончилась, встречи с посетителями продолжаются
  18.02.2017  Переводчики, совершающие служение для глухих, смогут повысить свою квалификацию на курсах в городе Буче
  18.02.2017  Участники семинара в городе Буче узнают, как сделать лагерное служение максимально эффективным
  14.02.2017  Дорослі віряни та їхні діти на Вінниччині провели програму для маленьких мешканців будинку-інтернату
  14.02.2017  Інститут християнського та теологічного удосконалення служіння запрошує київських адвентистів до вивчення богослов'я