Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

Спілкування про Бога в соціальних мережах — шанс достукатись до серця молодих людей

09.11.2016 @ 22:34:47

 

Півтора року тому я втратила роботу, і в мене виникло бажання вільний час присвятити служінню Богу. У зв’язку з цим виникла ідея проповідувати в інтернеті, бо більшість молоді нині якраз і «зависає» в соціальних мережах.

Не було грошей оплачувати інтернет, але Бог зробив чудо: з’явився безкоштовний інтернет на телефоні. Тож невдовзі я створила сторінку vkontakte й почала додавати друзів. Їхня кількість сягала 40 осіб на день.

Через пару місяців хлопець 22 років, В’ячеслав, зацікавився релігійною тематикою: існуванням і характером Бога, Адвентистською церквою. Декілька днів я спілкувалася з ним на різні біблійні теми. Його турбували питання чистої та нечистої їжі, зокрема, вживання свинини, пророцтва Еллен Уайт. Раніше він думав, що Еллен Уайт – лжепророк. Але в результаті нашого листування він змінив свою думку. А згодом В’ячеслав зустрівся із молодим християнином, який роздавав перехожим газети "Вічний скарб". На газеті був написаний телефон. Позвонивши по ньому, мій знайомий з’ясував, що найближча адвентистська громада знаходиться в п’яти хвилинах ходи від його помешкання. Він почав відвідувати богослужіння, а через пару місяців прийняв хрещення.

Потім у мене відбулося знайомство з 21-річною циганкою Оленою. Її дуже цікавили біблійні питання, але батьки дівчини не дозволяли їй відвідувати богослужіння. Ісус, знаючи цю ситуацію, досягнув її серця в інший спосіб — через інтернет. Олена пройшла (в електронному листуванні) майже всі уроки з вивчення основ Біблії. Минув рік після нашого з нею знайомства, й циганка відвідала адвентистські богослужіння в Харківській області. Хрещення вона поки що не прийняла, але наполегливо шукає істину.

Слава Господу за цих людей!

Вірю, що в нашому середовищі є ще багато таких, хто прагне познайомитися з Богом та Його вченням. Я готова зустрітися з ними на своїй сторінці Vkontakte — https://vk.com/angelkremer, де я виконую служіння. Там я розміщую (на стіні) картинки, відео, проповіді на біблійну тематику, книжки, обітниці, музику... Причому щодня оновлюю інформацію, додаю нових друзів і всіх бажаючих – до групи «Уроки з вивчення Біблії», де ми прагнемо зрозуміти Слово Боже.

На сьогодні в мене на сторінці 8636 друзів. Географія аудиторії – Україна, Росія, Білорусь. Вік – від 14 до 25 років.

Спілкування в соціальних мережах розширює кордони дружби з молоддю. А Божа справа з розповсюдження Доброї вістки про спасіння через віру в Ісуса Христа потребує євангелістів в vkontakte, facebook, однокласниках. Думаю, такі люди є, їх тільки потрібно знайти і об’єднати, аби вони могли відкривати людям істину. Особливо молодим. Адже в Біблії написано: «Даром отримали, даром давайте». Я вважаю, що це стосується мене, бо це – чудо, що Господь привів мене до своєї церкви у місті Бердичеві Житомирської області, де я вже три роки я є членом другої громади. Чому чудом? Та тому, що в нашому деградованому, викривленому гріхом світі достукатись до молоді, на перший погляд, просто неможливо. Тому сьогодні я хочу, аби такий же шанс познайомитися з істиною і Божим Царством і обрати дорогу до вічності Господь через моє служіння дав іншим.

Інколи це нелегко. Адже люди різні, та у кожного – своя мета і своє розуміння змісту життя. Хтось приймає вістку й шукає Божу церкву, хтось приймає лише вісника, а більшого йому й не треба. Є вороже налаштовані проти будь-якої релігії чи навіть розмов на цю тему. А є й такі, яким просто байдуже до всього, що відбувається з ними і навколо. Але до кожної людини потрібно знайти свій підхід і слова, необхідні лише їй. Тому запрошую до діалогу всіх, кого зацікавило моє служіння і стосовно пізнання нового й невідомого, і з боку допомоги та співучасті. Вірю, що у Бога є свій план роботи зі спасіння людства. І співпрацювати з Ним – велика честь для кожного.

Вікторія Данилюк

 
просмотров: 459
 
Поделиться:

Нове на сайті

  19.02.2017 Анонси подій
   
  18.02.2017 Памятники древней Ассирии подтверждают библейскую историю
  18.02.2017 У Чернівцях упроваджують християнські цінності у навчальний процес (ВІДЕО)
  18.02.2017 У Вінниці лідер гурту "Антитіла" розповів про волонтерство (ВІДЕО)
  16.02.2017 "День за днем", №522
    Каталог файлів
  13.02.2017 Президент Евро-Азиатского дивизиона Михаил Каминский: «Новое поколение пасторов должно понимать, чем живет всемирная Адвентистская церковь»
  12.02.2017 Як виявити підроблені ліки? (ВІДЕО)
  12.02.2017 Як вивести татуювання? (ВІДЕО)
  11.02.2017 "День за днем", №521
    Каталог файлів
  11.02.2017 “Благодійний лікар” служив переселенцям у столиці (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  18.02.2017  Переводчики, совершающие служение для глухих, смогут повысить свою квалификацию на курсах в городе Буче
  18.02.2017  Участники семинара в городе Буче узнают, как сделать лагерное служение максимально эффективным
  14.02.2017  Дорослі віряни та їхні діти на Вінниччині провели програму для маленьких мешканців будинку-інтернату
  14.02.2017  Інститут християнського та теологічного удосконалення служіння запрошує київських адвентистів до вивчення богослов'я
  14.02.2017  Керівник всесвітньої Адвентистської церкви відвідав приміщення майбутньої школи в Києві
  13.02.2017  Предприниматели-адвентисты Украины соберутся в Прикарпатье, чтобы выбрать проекты для финансирования
  13.02.2017  Адвентистские руководители призывают обучать новое поколение лидеров
  13.02.2017  Билл Биаджи проводит в Харькове программу «Откровение надежды»