Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

Тетяна Рєпіна: «Складні завдання ми виконуємо швидко, неможливі — трохи повільніше»

04.08.2016 @ 23:54:54

 

Тетяна Олександрівна Рєпіна працює бухгалтером у маріупольському офісі ADRA Україна від початку квітня 2016 року. Тетяна мешкає в Маріуполі, добре знає місто, в якому зростала та працювала. Виховує семирічного сина, який вже цього вересня піде до першого класу. Сьогодні ми спілкуємось у затишному подвір’ї маріупольського офісу ADRA і цим інтерв’ю продовжуємо нашу рубрику «Голоси».

Доброго дня, Тетяно. Радий бачити вас. Давайте сьогодні поговоримо з вами для рубрики «Голоси» і дізнаємось трохи більше про ваше життя, досвід, здобутки та мрії.

Вітаю, Максиме. Я, щоправда, трохи хвилююсь, більше, ніж у часи аудиту, бо ніколи в житті інтерв’ю не давала.

Ну давайте починати. Тетяно, розкажіть про себе. Де ви народились, де зростали, де навчались? Де працювали до того моменту, як почалась ваша діяльність у ADRA Україна?

Народилась я в місті Маріуполі, навчалась у Бердянському педагогічному інституті, потім здобувала другу вищу освіту в Міжрегіональній академії управління персоналом за напрямом «Облік та аудит». До роботи в ADRA Україна, я працювала головним бухгалтером будівельної компанії, раніше працювала бухгалтером СТО, ще раніше — у приватній компанії, яка займалась продажем вугілля. Багато де загалом.

Так, непоганий досвід. А щодо ADRA Україна — який ваш персональний функціонал в організації? Що саме ви робите, ким працюєте?

На даний момент я займаюсь первинною документацією, готую звіти, роблю проплати, займаюсь бухгалтерією, одним словом. А ще зарплатню нараховую.

Це добре, звісно. А тепер поговоримо про спілкування з людьми. Чи відбувається безпосередній контакт у вашій роботі з пересічними мешканцями? Як ви комунікуєте з людьми? І що для вас ця комунікація?

Так, контактую. Востаннє кілька днів тому. Кожен раз, коли з ними спілкуєшся, дуже хвилюєшся, переживаєш кожну історію внутрішньо, співчуваєш, адже я сама пережила схожу ситуацію і була на місці цих людей. Хочеш усім допомогти, але усвідомлюєш, що можливості наші трохи обмежені.

Не те слово, погоджуюсь. А щодо кризових ситуацій, Тетяно. Чи бували такі у вашій роботі, і якщо так, то яким чином ви вирішували їх, як виходили з патових ситуацій?

Тут все, як казав мій колега Василь Крупка: «Складні завдання ми виконуємо швидко, неможливі — трохи повільніше». Ясна річ, що кризові ситуації трапляються, проте ми намагаємось вирішувати і вирішуємо їх спільно, командно, співробітниками ADRA, і в нас все виходить.

Добре, дякую. Наступне питання стосується міста, в якому ми працюємо. Багато з нас є немісцеві, тому їхнє враження цікаве з одного боку, проте ви — місцева. Цікава ваша сторона. Розкажіть, що для вас Маріуполь?

Маріуполь для мене все. Я це добре усвідомила саме тоді, коли залишала свій дім під час обстрілів і разом з сином переїздила до Криму. Я тимчасово мешкала у Сімферополі, але дуже добре зрозуміла там, що моя батьківщина — це Маріуполь. Дуже добре місто, я його дуже люблю, воно мені дуже подобається. Для мене це місто — все.

Дякую. Рідне місто — воно завжди залишається найріднішим, безумовно. А яким чином ви проводите свій вільний час?

Як? З дитиною. Майже весь час. І намагаюся приділяти своєму синові весь вільний час, який маю. Ходимо разом у кіно, театр, гуляємо в парках. Йому зараз сім років, у вересні вже піде до першого класу.

Які три побажання ви маєте для мешканців як Маріуполя, так і для всіх людей, які живуть у безпосередній близькості до лінії розмежування? Що б ви їм побажали? Три речі.

Найперше, це бажаю не впадати у розпач, мати терпіння, надію, адже все ж таки все буде добре. Друга річ — це побажання миру. Ну і здоров’я — третє. Їм та їхнім сім’ям. Все налагодиться. Все буде добре.

Дякую. Сподіваюся, що вони прочитають ці побажання. А тепер поговоримо про здобутки. Який ваш найбільший персональний здобуток під час роботи в ADRA Україна?

Навіть і не знаю, що назвати. Хоча мушу відмітити, що тут, в ADRA Україна, дуже хороший та дружній колектив, це мене дуже вразило. Якось раніше мені доводилося працювати серед не дуже хороших людей, і потроху формувалась певна зневіра до людей. Проте саме тут (і це можна прирівняти до здобутку) я побачила, що хороших людей багато, що вони існують. І мені дуже добре та комфортно тут працюється, тому здобутком я визначу те, що в офісі має місце хороший колектив, який дійсно допомагає людям, не на словах. А це дійсно дуже важливо сьогодні.

В ADRA існує така практика, точніше, можливість попрацювати на благо нужденних у будь-якій іншій країні світу. Яку б країну ви обрали? І чому?

Ох, я навіть не знаю. У нас тут роботи ще сила-силенна, проте, мабуть, я попрацювала б у Сирії. Там люди дуже бідують, і я б хотіла їм допомогти.

Сміливий вибір, Тетяно. Дякую за цю розмову!

Дякую тобі, Макс!

Запитання — Максим Кицюк
Джерело: adra.org.ua

Читайте також:

Лев Вертыло: «Оказывая помощь жителям Донбасса, мы проповедовали Вечное Евангелие и рассказывали им о любви Божьей» (ВИДЕО)

ООН помогает восстанавливать жилье после обстрелов под Луганском

 
просмотров: 781
 
Поделиться:
>

Нове на сайті

  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017 (+ комментарий)
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок субботней школы, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 Урок суботньої школи, №2, 2017
    Каталог файлів
  26.03.2017 "День за днем", №527
    Каталог файлів
  26.03.2017 Чи можна довіряти благодійним організаціям? (ВІДЕО)
  26.03.2017 Як покращити сон? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як здобути авторитет? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Як безкоштовно отримати земельну ділянку? (ВІДЕО)
  25.03.2017 Анонси подій
   
  25.03.2017 Спілці християнських письменників — 10 років (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  25.03.2017  Християнське арт-кафе «Parkovka» стартувало в Рахнах-Лісових
  24.03.2017  Вінницькі адвентисти роздали духовну літературу жителям селища Десни
  23.03.2017  На Херсонщині пройшов концерт «Через духовну реформацію — до оновлення країни»
  23.03.2017  У Бердичеві вісім осіб приєдналися до адвентистської церкви
  23.03.2017  Семейный фестиваль в Черновцах стал первой оффлайн встречей команды телеканала «Надія» со зрителями
  23.03.2017  Луганские адвентисты провели церемонию посвящения детей в международные церковные детские организации
  23.03.2017  Бучанські школярі випробували свої сили на щорічній спартакіаді в УГІ
  22.03.2017  Протестанти влаштували вуличну благодійну акцію у Тиврові (ФОТО)