Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

Тетяна Рєпіна: «Складні завдання ми виконуємо швидко, неможливі — трохи повільніше»

04.08.2016 @ 23:54:54

 

Тетяна Олександрівна Рєпіна працює бухгалтером у маріупольському офісі ADRA Україна від початку квітня 2016 року. Тетяна мешкає в Маріуполі, добре знає місто, в якому зростала та працювала. Виховує семирічного сина, який вже цього вересня піде до першого класу. Сьогодні ми спілкуємось у затишному подвір’ї маріупольського офісу ADRA і цим інтерв’ю продовжуємо нашу рубрику «Голоси».

Доброго дня, Тетяно. Радий бачити вас. Давайте сьогодні поговоримо з вами для рубрики «Голоси» і дізнаємось трохи більше про ваше життя, досвід, здобутки та мрії.

Вітаю, Максиме. Я, щоправда, трохи хвилююсь, більше, ніж у часи аудиту, бо ніколи в житті інтерв’ю не давала.

Ну давайте починати. Тетяно, розкажіть про себе. Де ви народились, де зростали, де навчались? Де працювали до того моменту, як почалась ваша діяльність у ADRA Україна?

Народилась я в місті Маріуполі, навчалась у Бердянському педагогічному інституті, потім здобувала другу вищу освіту в Міжрегіональній академії управління персоналом за напрямом «Облік та аудит». До роботи в ADRA Україна, я працювала головним бухгалтером будівельної компанії, раніше працювала бухгалтером СТО, ще раніше — у приватній компанії, яка займалась продажем вугілля. Багато де загалом.

Так, непоганий досвід. А щодо ADRA Україна — який ваш персональний функціонал в організації? Що саме ви робите, ким працюєте?

На даний момент я займаюсь первинною документацією, готую звіти, роблю проплати, займаюсь бухгалтерією, одним словом. А ще зарплатню нараховую.

Це добре, звісно. А тепер поговоримо про спілкування з людьми. Чи відбувається безпосередній контакт у вашій роботі з пересічними мешканцями? Як ви комунікуєте з людьми? І що для вас ця комунікація?

Так, контактую. Востаннє кілька днів тому. Кожен раз, коли з ними спілкуєшся, дуже хвилюєшся, переживаєш кожну історію внутрішньо, співчуваєш, адже я сама пережила схожу ситуацію і була на місці цих людей. Хочеш усім допомогти, але усвідомлюєш, що можливості наші трохи обмежені.

Не те слово, погоджуюсь. А щодо кризових ситуацій, Тетяно. Чи бували такі у вашій роботі, і якщо так, то яким чином ви вирішували їх, як виходили з патових ситуацій?

Тут все, як казав мій колега Василь Крупка: «Складні завдання ми виконуємо швидко, неможливі — трохи повільніше». Ясна річ, що кризові ситуації трапляються, проте ми намагаємось вирішувати і вирішуємо їх спільно, командно, співробітниками ADRA, і в нас все виходить.

Добре, дякую. Наступне питання стосується міста, в якому ми працюємо. Багато з нас є немісцеві, тому їхнє враження цікаве з одного боку, проте ви — місцева. Цікава ваша сторона. Розкажіть, що для вас Маріуполь?

Маріуполь для мене все. Я це добре усвідомила саме тоді, коли залишала свій дім під час обстрілів і разом з сином переїздила до Криму. Я тимчасово мешкала у Сімферополі, але дуже добре зрозуміла там, що моя батьківщина — це Маріуполь. Дуже добре місто, я його дуже люблю, воно мені дуже подобається. Для мене це місто — все.

Дякую. Рідне місто — воно завжди залишається найріднішим, безумовно. А яким чином ви проводите свій вільний час?

Як? З дитиною. Майже весь час. І намагаюся приділяти своєму синові весь вільний час, який маю. Ходимо разом у кіно, театр, гуляємо в парках. Йому зараз сім років, у вересні вже піде до першого класу.

Які три побажання ви маєте для мешканців як Маріуполя, так і для всіх людей, які живуть у безпосередній близькості до лінії розмежування? Що б ви їм побажали? Три речі.

Найперше, це бажаю не впадати у розпач, мати терпіння, надію, адже все ж таки все буде добре. Друга річ — це побажання миру. Ну і здоров’я — третє. Їм та їхнім сім’ям. Все налагодиться. Все буде добре.

Дякую. Сподіваюся, що вони прочитають ці побажання. А тепер поговоримо про здобутки. Який ваш найбільший персональний здобуток під час роботи в ADRA Україна?

Навіть і не знаю, що назвати. Хоча мушу відмітити, що тут, в ADRA Україна, дуже хороший та дружній колектив, це мене дуже вразило. Якось раніше мені доводилося працювати серед не дуже хороших людей, і потроху формувалась певна зневіра до людей. Проте саме тут (і це можна прирівняти до здобутку) я побачила, що хороших людей багато, що вони існують. І мені дуже добре та комфортно тут працюється, тому здобутком я визначу те, що в офісі має місце хороший колектив, який дійсно допомагає людям, не на словах. А це дійсно дуже важливо сьогодні.

В ADRA існує така практика, точніше, можливість попрацювати на благо нужденних у будь-якій іншій країні світу. Яку б країну ви обрали? І чому?

Ох, я навіть не знаю. У нас тут роботи ще сила-силенна, проте, мабуть, я попрацювала б у Сирії. Там люди дуже бідують, і я б хотіла їм допомогти.

Сміливий вибір, Тетяно. Дякую за цю розмову!

Дякую тобі, Макс!

Запитання — Максим Кицюк
Джерело: adra.org.ua

Читайте також:

Лев Вертыло: «Оказывая помощь жителям Донбасса, мы проповедовали Вечное Евангелие и рассказывали им о любви Божьей» (ВИДЕО)

ООН помогает восстанавливать жилье после обстрелов под Луганском

 
просмотров: 743
 
Поделиться:

Нове на сайті

  19.02.2017 Анонси подій
   
  18.02.2017 Памятники древней Ассирии подтверждают библейскую историю
  18.02.2017 У Чернівцях упроваджують християнські цінності у навчальний процес (ВІДЕО)
  18.02.2017 У Вінниці лідер гурту "Антитіла" розповів про волонтерство (ВІДЕО)
  16.02.2017 "День за днем", №522
    Каталог файлів
  13.02.2017 Президент Евро-Азиатского дивизиона Михаил Каминский: «Новое поколение пасторов должно понимать, чем живет всемирная Адвентистская церковь»
  12.02.2017 Як виявити підроблені ліки? (ВІДЕО)
  12.02.2017 Як вивести татуювання? (ВІДЕО)
  11.02.2017 "День за днем", №521
    Каталог файлів
  11.02.2017 “Благодійний лікар” служив переселенцям у столиці (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  18.02.2017  Переводчики, совершающие служение для глухих, смогут повысить свою квалификацию на курсах в городе Буче
  18.02.2017  Участники семинара в городе Буче узнают, как сделать лагерное служение максимально эффективным
  14.02.2017  Дорослі віряни та їхні діти на Вінниччині провели програму для маленьких мешканців будинку-інтернату
  14.02.2017  Інститут християнського та теологічного удосконалення служіння запрошує київських адвентистів до вивчення богослов'я
  14.02.2017  Керівник всесвітньої Адвентистської церкви відвідав приміщення майбутньої школи в Києві
  13.02.2017  Предприниматели-адвентисты Украины соберутся в Прикарпатье, чтобы выбрать проекты для финансирования
  13.02.2017  Адвентистские руководители призывают обучать новое поколение лидеров
  13.02.2017  Билл Биаджи проводит в Харькове программу «Откровение надежды»