Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

Юлія Шеренговська: «"Буковинська Черешенька" втілює закони здоров’я, які створив Творець»

23.08.2016 @ 00:06:58

 

Наша співрозмовниця — Юлія Шеренговська, лікар-терапевт природно-оздоровчого комплексу «Буковинська Черешенька». Вона веде процес оздоровлення та мотивує людей щодо здорового способу життя. В особі Юлії Шеренговської поєднались чуйність і наполегливість, скрупульозність і лагідність. У сукупності це дає неймовірне відчуття довіри до її рекомендацій і намагань сформувати свідомий вибір.

 

Юліє Борисівно, почнемо з того, як Ви опинилися в «Буковинській Черешеньці». Що передувало цьому?

Я працюю тут уже п’ять років з 2011 року, а сам санаторій був відкритий 26 жовтня 2009 року. Перед цим я працювала у Вінницькій області майже вісім років у подібному санаторії, які ми називаємо санаторіями зі здорового способу життя. Після піврічного стажування мене запросили до цього закладу.

До програми відпочинку входять щоденні трьохразові лекції. Коли Ви посіли посаду лікаря, тут були готові лекції чи Ви створювали їх самотужки? Яку ідею Ви виношували в підготовці матеріалу, що хочете донести до слухача?

З цією програмою я познайомилась у 2000-му році вперше та поступово розпочала застосовувати в своєму житті. Я кажу програма, але, на мою думку, це Закони Здоров’я, які створив Творець, тобто вони закладені в наших клітинах. Ось вже шістнадцять років я вивчаю ці закони та з кожним роком все більше переконуюсь наскільки людина може бути різна в своєму здоров’ї, коли вона доглядає за собою правильно та як почуває себе добре. Проте, на жаль, що ми бачимо у середньостатистичної людини, – коли по незнанню або ліні вона порушує ці Закони та страждає від хвороб.

Як Ви вважаєте, зрозумілі Ваші лекції та чи прислуховуються до них відпочиваючі на запропоновані десять днів, а далі у своєму повсякденному житті?

Моє стремління, щоб ці складні теми щодо Закону Здоров’я, створені Богом викласти дуже просто, використовуючи метод Христа, коли Він викладав істини про спасіння на притчах, на наочних прикладах. Саме тому мої лекції рясніють зразками, аби складне пояснити просто. Над змістом лекцій працювала особисто, ґрунтуючи викладену інформацію на наукових документах та на підставі найбільш розповсюджених вад здоров’я. Сподіваюсь, що слухачі бачать в них раціональне зерно.

Чи є результати від лекцій, відгуки людей? Відпочиваючі діляться з Вами власними досвідами?

Усі без винятку відпочиваючі, які дотримуються запропонованих правил у своєму житті, діляться позитивними змінами в їх здоров’ї. І, хоча ступінь оздоровлення буває різним, ефект покращення самопочуття очевидний.

Який відсоток слухачів дослухається до нових чи забутих знань?

Гадаю, що більшість дослухається до порад, проте цей ступень різниться. Мало людей, які на вісімдесят-сто відсотків виконують всі рекомендації, одначе кожен приблизно тридцять відсотків змін вносить у своє життя.

Що плануєте в майбутньому? Хочеться внести щось новеньке? Чи вже все так досконало та випробувано часом?

На меті запровадження нової методики, інформації та її оновлення кожні півроку. Планую запис диску з захворювань, вже є диск «Закони здоров’я».

«Буковинська Черешенька» — це адвентистський санаторій, але релігійна приналежність серед відпочиваючих різноманітна. Як люди реагують на порядки, звичаї, заведені у ньому, уклад життя адвентистів сьомого дня?

За статистикою минулого року лише третя частина була членами Адвентистської церкви, інші належали до різних конфесій, а також атеїсти. Але гадаю, що мова любові, якою ми спілкуємось тут, а не церковні доктрини, зрозуміла для всіх. Щодо правил, на мою думку, більшість людей хотіли б жити в рамках розумних правил, коли є зрозумілі обмеження. Це властиве людині, оскільки так нас створив Господь. Мало хто з людей любить повну анархію, коли відсутні жодні закони чи правила. Хочеться постійно дякувати за їх наявність Творцю.

Запитання — Ірина Ольховська
Фото

Читайте також:

«Буковинська Черешенька» пропонує відпочинок, наповнений змістом

Тетяна Рєпіна: «Складні завдання ми виконуємо швидко, неможливі — трохи повільніше»

Наталья Абубакирова о христианском отдыхе за границей: «Такой опыт принесет благословение и останется в памяти участников на всю жизнь»

 
просмотров: 629
 
Поделиться:

Нове на сайті

  19.02.2017 Анонси подій
   
  18.02.2017 Памятники древней Ассирии подтверждают библейскую историю
  18.02.2017 У Чернівцях упроваджують християнські цінності у навчальний процес (ВІДЕО)
  18.02.2017 У Вінниці лідер гурту "Антитіла" розповів про волонтерство (ВІДЕО)
  16.02.2017 "День за днем", №522
    Каталог файлів
  13.02.2017 Президент Евро-Азиатского дивизиона Михаил Каминский: «Новое поколение пасторов должно понимать, чем живет всемирная Адвентистская церковь»
  12.02.2017 Як виявити підроблені ліки? (ВІДЕО)
  12.02.2017 Як вивести татуювання? (ВІДЕО)
  11.02.2017 "День за днем", №521
    Каталог файлів
  11.02.2017 “Благодійний лікар” служив переселенцям у столиці (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  18.02.2017  Переводчики, совершающие служение для глухих, смогут повысить свою квалификацию на курсах в городе Буче
  18.02.2017  Участники семинара в городе Буче узнают, как сделать лагерное служение максимально эффективным
  14.02.2017  Дорослі віряни та їхні діти на Вінниччині провели програму для маленьких мешканців будинку-інтернату
  14.02.2017  Інститут християнського та теологічного удосконалення служіння запрошує київських адвентистів до вивчення богослов'я
  14.02.2017  Керівник всесвітньої Адвентистської церкви відвідав приміщення майбутньої школи в Києві
  13.02.2017  Предприниматели-адвентисты Украины соберутся в Прикарпатье, чтобы выбрать проекты для финансирования
  13.02.2017  Адвентистские руководители призывают обучать новое поколение лидеров
  13.02.2017  Билл Биаджи проводит в Харькове программу «Откровение надежды»