Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

Юлія Шеренговська: «"Буковинська Черешенька" втілює закони здоров’я, які створив Творець»

23.08.2016 @ 00:06:58

 

Наша співрозмовниця — Юлія Шеренговська, лікар-терапевт природно-оздоровчого комплексу «Буковинська Черешенька». Вона веде процес оздоровлення та мотивує людей щодо здорового способу життя. В особі Юлії Шеренговської поєднались чуйність і наполегливість, скрупульозність і лагідність. У сукупності це дає неймовірне відчуття довіри до її рекомендацій і намагань сформувати свідомий вибір.

 

Юліє Борисівно, почнемо з того, як Ви опинилися в «Буковинській Черешеньці». Що передувало цьому?

Я працюю тут уже п’ять років з 2011 року, а сам санаторій був відкритий 26 жовтня 2009 року. Перед цим я працювала у Вінницькій області майже вісім років у подібному санаторії, які ми називаємо санаторіями зі здорового способу життя. Після піврічного стажування мене запросили до цього закладу.

До програми відпочинку входять щоденні трьохразові лекції. Коли Ви посіли посаду лікаря, тут були готові лекції чи Ви створювали їх самотужки? Яку ідею Ви виношували в підготовці матеріалу, що хочете донести до слухача?

З цією програмою я познайомилась у 2000-му році вперше та поступово розпочала застосовувати в своєму житті. Я кажу програма, але, на мою думку, це Закони Здоров’я, які створив Творець, тобто вони закладені в наших клітинах. Ось вже шістнадцять років я вивчаю ці закони та з кожним роком все більше переконуюсь наскільки людина може бути різна в своєму здоров’ї, коли вона доглядає за собою правильно та як почуває себе добре. Проте, на жаль, що ми бачимо у середньостатистичної людини, – коли по незнанню або ліні вона порушує ці Закони та страждає від хвороб.

Як Ви вважаєте, зрозумілі Ваші лекції та чи прислуховуються до них відпочиваючі на запропоновані десять днів, а далі у своєму повсякденному житті?

Моє стремління, щоб ці складні теми щодо Закону Здоров’я, створені Богом викласти дуже просто, використовуючи метод Христа, коли Він викладав істини про спасіння на притчах, на наочних прикладах. Саме тому мої лекції рясніють зразками, аби складне пояснити просто. Над змістом лекцій працювала особисто, ґрунтуючи викладену інформацію на наукових документах та на підставі найбільш розповсюджених вад здоров’я. Сподіваюсь, що слухачі бачать в них раціональне зерно.

Чи є результати від лекцій, відгуки людей? Відпочиваючі діляться з Вами власними досвідами?

Усі без винятку відпочиваючі, які дотримуються запропонованих правил у своєму житті, діляться позитивними змінами в їх здоров’ї. І, хоча ступінь оздоровлення буває різним, ефект покращення самопочуття очевидний.

Який відсоток слухачів дослухається до нових чи забутих знань?

Гадаю, що більшість дослухається до порад, проте цей ступень різниться. Мало людей, які на вісімдесят-сто відсотків виконують всі рекомендації, одначе кожен приблизно тридцять відсотків змін вносить у своє життя.

Що плануєте в майбутньому? Хочеться внести щось новеньке? Чи вже все так досконало та випробувано часом?

На меті запровадження нової методики, інформації та її оновлення кожні півроку. Планую запис диску з захворювань, вже є диск «Закони здоров’я».

«Буковинська Черешенька» — це адвентистський санаторій, але релігійна приналежність серед відпочиваючих різноманітна. Як люди реагують на порядки, звичаї, заведені у ньому, уклад життя адвентистів сьомого дня?

За статистикою минулого року лише третя частина була членами Адвентистської церкви, інші належали до різних конфесій, а також атеїсти. Але гадаю, що мова любові, якою ми спілкуємось тут, а не церковні доктрини, зрозуміла для всіх. Щодо правил, на мою думку, більшість людей хотіли б жити в рамках розумних правил, коли є зрозумілі обмеження. Це властиве людині, оскільки так нас створив Господь. Мало хто з людей любить повну анархію, коли відсутні жодні закони чи правила. Хочеться постійно дякувати за їх наявність Творцю.

Запитання — Ірина Ольховська
Фото

Читайте також:

«Буковинська Черешенька» пропонує відпочинок, наповнений змістом

Тетяна Рєпіна: «Складні завдання ми виконуємо швидко, неможливі — трохи повільніше»

Наталья Абубакирова о христианском отдыхе за границей: «Такой опыт принесет благословение и останется в памяти участников на всю жизнь»

 
просмотров: 601
 
Поделиться:

Нове на сайті

  23.01.2017 Анонси подій
   
  21.01.2017 Богдан Біленький про захист безпритульних тварин і "Територію добра" (ВІДЕО)
  21.01.2017 Артрит: причини, симптоми, лікування (ВІДЕО)
  19.01.2017 Інтроверти та екстраверти: переваги та недоліки (ВІДЕО)
  19.01.2017 Доктор Комаровский о своей семье и воспитании внуков (ВИДЕО)
  19.01.2017 "День за днем", №518
    Каталог файлів
  15.01.2017 Третій конгрес адвентистів-підприємців (Вінниця, 16-20 листопада) (ВІДЕО)
  14.01.2017 "День за днем", №517
    Каталог файлів
  14.01.2017 Оксана Козунь про кохання і нові кліпи (ВІДЕО)
  14.01.2017 Гурт ManSound про свою творчість і справжню дружбу (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  24.01.2017  Український гуманітарний інститут запрошує на магістерську програму «Міжнародний розвиток» (MA in International Development)
  24.01.2017  Адвентисты поселка Березанки принесли благую весть в дом престарелых
  24.01.2017  Дети поселка Саврани раскрыли свои таланты в рождественском кафе и на библейской каникулярной школе
  23.01.2017  Студенти Українського гуманітарного інституту взяли участь у благодійній акції (ФОТО)
  23.01.2017  Видеоролики о Мартине Лютере и Яне Гусе создавали молодые люди в городе Днепре
  23.01.2017  Молитву «Отче наш» вивчали діти на канікулярному таборі «Дружболандія» у Вінниці
  21.01.2017  В українських адвентистських вишах на конкурсі проектів будуть профінансовані кращі студентські ініціативи
  20.01.2017  Адвентистські музичні колективи зібрали чотири сотні слухачів у Чернівцях