Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине Церковь Адвентистов Седьмого Дня в Украине
 
Головна Основи віри Служіння Структура Церкви Історія АСД
 
 

Ректор УАТІ В'ячеслав Корчук: «Для мене це не просто посада, а особливе служіння»

30.09.2016 @ 00:02:28

 

В’ячеславе Івановичу, як це — бути ректором Українського адвентистського теологічного інституту?

Для мене це не просто посада, а особливе служіння, через яке Бог допомагає разом з моїми колегами навчати студентів служити людям і Богу. Працюючи в цій сфері, я відчуваю, як Господь надихає мене Духом Святим, зростає віра в Живого Бога — як моя, так і наших студентів.

Ви давно працюєте в УАТІ? Як розпочалася Ваша викладацька діяльність?

Тут працюю вже 15 років. У м. Буча я був покликаний на служіння як пастор студентської громади, але в той же час я збирав необхідну документацію, щоб відкрити Духовну семінарію. Після її відкриття почав там працювати деканом. Коли семінарія розвивалася, був обраний на посаду ректора.

З якими труднощами Вам доводилося стикатися на посаді ректора?

Головна задача, щоб бачити, яким чином розвивати та примножувати. А як викладач піклуватись про те, щоб донести своїм студентам Слово таким чином, аби вони сприйняли його не тільки на рівні інформації, а змогли закарбувати в своїх серцях. Тому що головна мета духовного навчання — це допомогти студентам зростати та змінюватися в християнських чеснотах і в той же час бути добрими служителями на ниві Божій.

Ви проживаєте на території Українського адвентистського центру вищої освіти (УАЦВО). Чи знаходите Ви час для своєї сім’ї, адже тут, на території інституту, постійно треба вирішувати важливі питання?

Дійсно, для сім’ї часу не дуже багато, особливо коли почався навчальний рік, але ми постійно збираємося разом, щоб молитися, читати Біблію, зустрічати новий день та читати різноманітні книги. Ми допомагаємо одне одному задовольняти духовні потреби.

Чи відчуваєте Ви конкуренцію між УАТІ та Українським гуманітарним інститутом?

Конкуренції немає, тому що в нас одна мета — це підготовка студентів до усвідомленого, активного служіння Богу та суспільству шляхом реалізації своїх особистісних та професійних якостей, які сформовані та набуті завдяки академічним, науковим та виховним програмам на основі адвентистської філософії.

Які є плани на цей навчальний рік щодо вузу?

Ми спрямовуємо багато сил, аби дати якісне навчання. Тому постійно переглядаємо наші освітні програми й ті послуги, які надаємо. Також додаємо нові предмети (Служіння мас-медіа, риторика та ін.), запрошуємо викладачів з-за кордону. Так тільки у цьому семестрі до нас приїде професор з Греції, Кім Папаяну, щоб викладати предмет «Синоптичні Євангелія». Кім Папаяну народився і виріс в Греції. Отримав ступінь бакалавра релігії та історії а також магістра релігії у сфері Нового Заповіту в коледжі Нюболд, Англія. У 2006 році він захистив докторську дисертацію з теології в Англії. Виконує служіння пастора в церкві АСД 13 років і продовжує давати лекції з Нового Заповіту в одному із університетів Греції. Також у грудні цього року очікуємо приїзд професора із Америки Джима Нікса. Він є відомим для наших студентів як знавець історії та духовно-історичної спадщини адвентистів сьомого дня. Також ми мали дружній візит делегації з університету ім. Ендрюса — президента університету та декана духовної семінарії. Були обговорені шляхи подальшого розвитку та співпраці наших навчальних закладів.

Що корисного особисто для себе Ви можете взяти з тих предметів, які викладаєте?

Я навчаю студентів історії християнської церкви та адвентистських доктрин. У цих предметах розглядається теологія, історія, пророцтва, принципи вивчення й тлумачення Священного Писання й багато інших питань. Головне — у вивченні цих предметів побачити діяння Боже не тільки в житті окремих людей чи народів, але й те, як Бог входить у життя моє, як практично він бажає жити з нами через різні засоби, що окреслені Словом Божим.

Що Ви можете сказати про теперішніх студентів, чим вони відрізняються від студентів Вашого покоління?

Багато чого змінилось, раніше не було комп’ютерів, проекторів та іншого наглядного забезпечення, яке є зараз. Сучасне студентство стає більш інтелектуальним, хоча з іншого боку, інколи втрачається головне — духовне. Людям часто не вистачає часу досліджувати Боже Слово, молитися та приходити на богослужіння. Я радив би студентам, щоб вони намагалися тримати баланс у цих питаннях.

Що Ви можете побажати студентам УАЦВО?

Щоб вони зростали духовно та інтелектуально, щоб ці два компоненти постійно розвивалися в кожному, хто переступив поріг цього адвентистського навчального закладу. Щоб студенти мали бажання вчитися та отримувати якісну освіту, а здобуту через роки мудрість використовували на благо людям.

Запитання — Анна Рябенко
Джерело: uati.adventist.ua

Читайте також:

Доктор богослов’я Ігор Корещук: «Завдяки любові й теплоті стосунків Церква зможе достукатися до сучасного секулярного суспільства»

 

 
просмотров: 604
 
Поделиться:

Нове на сайті

  19.02.2017 Анонси подій
   
  18.02.2017 Памятники древней Ассирии подтверждают библейскую историю
  18.02.2017 У Чернівцях упроваджують християнські цінності у навчальний процес (ВІДЕО)
  18.02.2017 У Вінниці лідер гурту "Антитіла" розповів про волонтерство (ВІДЕО)
  16.02.2017 "День за днем", №522
    Каталог файлів
  13.02.2017 Президент Евро-Азиатского дивизиона Михаил Каминский: «Новое поколение пасторов должно понимать, чем живет всемирная Адвентистская церковь»
  12.02.2017 Як виявити підроблені ліки? (ВІДЕО)
  12.02.2017 Як вивести татуювання? (ВІДЕО)
  11.02.2017 "День за днем", №521
    Каталог файлів
  11.02.2017 “Благодійний лікар” служив переселенцям у столиці (ВІДЕО)
 

Події Церкви в Україні

  18.02.2017  Переводчики, совершающие служение для глухих, смогут повысить свою квалификацию на курсах в городе Буче
  18.02.2017  Участники семинара в городе Буче узнают, как сделать лагерное служение максимально эффективным
  14.02.2017  Дорослі віряни та їхні діти на Вінниччині провели програму для маленьких мешканців будинку-інтернату
  14.02.2017  Інститут християнського та теологічного удосконалення служіння запрошує київських адвентистів до вивчення богослов'я
  14.02.2017  Керівник всесвітньої Адвентистської церкви відвідав приміщення майбутньої школи в Києві
  13.02.2017  Предприниматели-адвентисты Украины соберутся в Прикарпатье, чтобы выбрать проекты для финансирования
  13.02.2017  Адвентистские руководители призывают обучать новое поколение лидеров
  13.02.2017  Билл Биаджи проводит в Харькове программу «Откровение надежды»